Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy valamit nem vettetek észre amit más igen? (lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az az,hogy sógornőm most világosított fel,hogy érzi és látja a vibrálást köztem és testvére között (sógorom).

Én még nem vettem észre,és nem is érzek semmit iránta,de akkor mi ez? Miért ilyen látványos ez a dolog? (már a férjem is említette,hogy nagyon jóban vagyok ezzel a testvérével)Valóban jó a kapcsolatunk,de eszem ágába sem jutna a férjem megcsalni,főleg nem a testvérével.

Mi ez köztünk,hogy tudnám ezt kiküszöbölni,hogy baj legyen belőle?


2011. szept. 30. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2011. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,de nem a kérdésre válaszoltál.
2011. szept. 30. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

figyelj, ha te nem érzel iránta semmit, akkor ne hagyd már magadnak bemesélni a hülye sógornőd baromságát, meg a paranoiás párod féltékenykedését. úgy tűnik ez családi vonás, hogy beképzelnek maguknak olyat, ami nincs is. TE CSAK JOBBAN TUDOD NÁLUK!!!

jót dumálsz vele és kész. ennyire határozatlan, befolyásolható személyiség lennél? ne engedj az igazadból!

2011. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Pont erre jutottam miután jobban átgondoltam a helyzetet!!! Köszi..
2011. okt. 4. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!