Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi egész életében egy nőnek se tetszik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az eddigi 27 évem alatt én sem jöttem be egyetlen nőnek sem. Jó, mackós alkatú vagyok de állítólag az arcom rendben van. Azért még bízom a csodában. :)
2011. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bizonyára létezhet, de ha már 1 fokkal szebb az ördögnél akkor talál magának párt.
2011. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen, én pl. ilyen vagyok.


30/f

2013. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ●●●● válasza:
64%
Azért a külsőn is és a viselkedésen is nagyon sokat lehet fejleszteni. Ha valaki ezt nem teszi meg, hanem helyette nyavalyog, hogy ő ilyen és ezért nem kell senkinek, akkor el tudom képzelni, de ezt saját magának okozza. Tudni kell változni, ha valami nem működik. Tapasztalatból mondom, hogy pl az egészséges életmód csodákat tesz, tényleg.
2013. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, létezik ilyen, én is pl.


F/40

2015. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!