Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi? (Kérdésed tul rövid. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? (Kérdésed tul rövid. )

Figyelt kérdés

Szóval nem is tudom mióta,de már elég régóta a hüvelyemből fehér,átlátszó szinü nem teljesen folyékony,kicsit sürübb váladék jön ki,persze nem minden nap,sőt van úgy hogy egyszer-kétszer egy héten.Az lenne a kérdésem,hogy ez hüvelyváladék,akkor jön amikor felizgulok valamire?vagy fehérfolyás?Még nem volt menstruációm.

15L


2011. szept. 30. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

csak észreveszed ha felizgulsz XDDD


amugy sztem sima fehérfolyás. a felizgulás az nagyon sikos és átlátszó

2011. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát még sosem élveztem el,hiába maszturbálok,valahogy nem izgat ha magamat izgatom..sőt a csiklómnál meg fáj ha hozzáérek
2011. szept. 30. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem menstruálsz még akkor minek szadizod magad ?:D
2011. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
kérlekszépen folyik a fékolaj...
2011. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
menstruáció előtt nem sikerülhet az önkielégités?mármint nem mehetek el?
2011. szept. 30. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
hány éves vagy ?
2011. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a kis csaj a kérdésben leírta hány éves...
2011. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez a bajom kb.2 éve,de én már 3 éve menstruálok
2011. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
magömlés gyerekek magömlés :D csak épp csaj formában
2011. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amiről te írsz, az valószínűleg a fehérfolyás. A menstruáció egyik előjele a fehérfolyás. Amíg fehéres, kicsit sűrűbb folyásod van, ami nem büdös és nem csíp, addig teljesen normális. Ha a színe megváltozik, büdös lesz és/vagy csíp, valószínűleg elkaptál valami fertőzést, vagy gombát, ilyenkor nőgyógyászhoz kell menni.

Azt pedig csak észreveszed, ha felizgulsz. Egyébként, ha nem kívánod a masztit, nem is fogod élvezni és úgy sokkal nehezebb felizgulni, anélkül pedig akár fájhat is. Tehát érdemes akkor masztizni, amikor tényleg kívánod, akarod, vágsz rá, különbön rossz élményben lehet részed.

16/L

2011. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!