Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy tetszenek az izmosabb nők? Kép

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 30. 19:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kifejezetten rondák, túl sok az izom, ami abszolút nőietlen. Ez egyáltalán nem "vagány". A nőkön kell hogy legyen kevés zsír (legalább 22%, különben a szervezet nem tudja fenntartani a menstruációt), ezeken meg izom van helyette, ami ronda. Pedig nagyon szép arcuk lenne, de a férfias test elrontja az összképet.
2011. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
76%

"A normális menstruációs ciklushoz szükség van egy meghatározott minimális testzsír százalékra, amely azonban egyénről egyénre változó. A szakkönyvek többsége 8%-ról ír a többség esetében, bár vannak nők, akik ez alatt is teljesen normális menstruációs ciklusról számolnak be. "


[link]


Persze (sajnos, a végletes gondolkodás miatt) hozzá kell tennem, hogy NEM a cikkben szereplő hölgyek tetszenek (nem egészséges tömni magukat mindenféle szteroiddal), hanem pl. a képeken látszó lányok.


Most egyrészt az a bajom, hogy ha az izom és a nő egy mondatban szerepel, akkor rögtön az ilyen cikkszereplő drabális állatokra asszociál mindenki, és ha valakin egy pici is van, akkor már nem lehet szép, és juj.

Másrészt meg az, hogy emögött sok munka, kitartás és tudás (ugye, hogy hogy eddzen, mit egyen) van, szóval valószínűleg nem egy lusta nemtörődöm az illető, mégis szidják, becsmérlik, ellenben a sok dagadt/anorexiás/liliputi/elhanyagolt/slampos "nők" meg minden további nélkül kábé el vannak fogadva.

2011. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

ma 21:32


Orvosis vagyok, itt úgy tanítják, hogy kb. 18% testzsír kell, hogy elkezdődhessen a ciklus, és 22%, hogy a szervezet fenn tudja tartani. Csináltunk is ebből egy érdekes kísérletet, hogy a kirakatbabák nem menstruálnának, mert nincs megfelelő testzsír arányuk. Szóval a 8% nagyon kevés.

2011. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Aha, jó, én nem vagyok orvosis, kénytelen vagyok a netre hagyatkozni, biztos úgy van. (bár olvastam olyat egy fórumban, ahogy most erre rákerestem, hogy van akinek 20 alatt van, mégis menstruál)

De amúgy ha ezeknek a nőknek emiatt leáll a ciklusuk, azt azért észreveszik, és rájönnek, hogy nem jó, abbahagyják az edzést, és emiatt nem nézhetnének így ki, nem? Csak nem ér annyit a forma, hogy veszélyeztesse az egészségét, átlagnőként is tudna pénzt keresni a modellkedéssel...

Vagy talán mégis megvan ezeknek is a 22%?


Amúgy hogy lehet testzsírszázalékot mérni?

2011. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek a nőknek éppen, hogy megvan. Igazából nehéz szakszerűen mérni, de vannak eszközök, amikkel megsaccolható (ilyen manuális csíptetőszerűségek, nem tudom jobban leírni). Igazából a legnagyobb zsírraktár náluk a fenéken található (amikor lábat boncoltunk mi is meglepődtünk mennyire sok ott a zsír vékony embernél is). Menstruáció: sajnos sok ilyen embernek ez nem számít, vagy ráfogják arra, hogy eddig sem állt be nekik rendesen, normális ha kimaradozik. Ugyanez a helyzet egyébként az anorexiásoknál is, hogy nem is nagyon figyelnek arra, mikor már elmarad a menzesz. Egy kis izom nem árt, ha van, sőt! Nagyon is jó, de ez már túl sok.
2011. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem sok, na :D

Azt még kihagytam a hosszúból, hogy nem az a bajom, hogy többeknek ez nem tetszik, jó érzés különc ízléssel rendelkezni (bár nem tudatos döntés eredménye), hanem az, hogy el vannak hordva mindennek.

Mondjuk az ilyen lányok menstruációs szokásairól kereken 0 gramm információm van :D

2011. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
61%
Nekem hermafroditák jutnak eszembe ezekről a nőkről, nem tudom elképzelni, hogy középen nekik is az van, aminek lennie kéne :)
2011. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
46%

UNDORÍTÓAK!

én sem növesztek melleket, ő se nézzen ki úgy mint egy transzvesztita

2011. okt. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Micsoda elpuhult,gyenge lelkű férfiak:D

Már miért lennének ezek nőietlenek?Mert izmosabbak az átlagnál ,amit megszoktatok az utcán?Miért kéne egy nőnek gyengének ill. törékenynek lennie?

Sztem ennyi izom még ponthogy kiemeli a női test szépségét,nem pedig torzít rajta.Gyönyörű,formás.Én is ilyesmit szeretnék magamnak:D

Persze mindenkinek más tetszik, de amit ti itt levágtok,azt erőteljes túlzásnak tartom.

Vajon minden válaszoló megnézte a képeket?

Ja, és ha láttok egy formás női testet, az szerintetek a zsírtól formás?

2011. okt. 1. 11:30
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Te pedig fogadd el, hogy a férfiak többségének NEM TETSZIK ez a típus. És az h egy nő nem szed fel bicepszeket magára, nem azt jelenti h gyenge és törékeny. Vannak sportosabb alkatok, akik formásak és jól néznek ki, és nem gyengék. Senki sem beszélt itt arról h az anorexiások az ideálok, NŐI ALAKRÓL beszéltünk. És ez lehet h nem tetszik neked DE EZEK NEM AZOK. Aki ilyen típus az ilyen típus, de ezen nem értem mit kell felháborodni. Aki így néz ki az alapból nem a nőiességre hajt, hanem h minnél több izom legyen rajta.


De ha nem hiszed el, hogy igen megnéztük a képeket és még mindig nem tetszenek akkor tessék elemzek:

1. kép: Szép bőr, szép arc e mellé pedig látszik h olyan széles a válla ami teljesen torzítja. Itt még a többi izom elfogadhatóan néz ki.

2. kép: Első ránézésre nekem rögtön a Dávid szobor jutott eszembe. Vagy a Batman a fekete kockahasú ruhájában. Az pedig h egy nő melle között látszik a csontozat nekem kifejezetten csúnya, de ez nem csak az izmosaknál fordul elő.

3. kép: Ha levenném a fejét még beállásban is egy római katonára hasonlít. Izomzatban szintén. A kezén kidudorodó erek meg szintén csúnyák.


Nem tudom miért háborodsz fel ezen, hogy nem ez a nőies, ez kifejezetten FÉRFIAS. Ha te ilyen szeretnél lenni nyugodtan, de mivel a kérdésed az volt h ,,tetszenek e az izmosabb nők" ne háborodj fel azon h erre megkaptad a választ.

2011. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!