Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy tetszenek az izmosabb nők? Kép

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 30. 19:49
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
51%

Már bocs, de ha levennék a fejüket simán elmehetnének transzvesztitának... Lehet egy nő úgy is izmos, hogy nem torzítja el a testét, pl:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ők határozottan izmosak, de nem vitték túlzásba, mint az általad linkelt "nők", hanem megmaradt a nőies formájuk. Véleményt akartál hallani, hát fogadd el.

2011. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
67%
Mit nem értesz azon h egy férfi se akar olyan csajt az ágyában akin csak az izmokat lehet gyúrni?
2011. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Oké, véleményt kaptam, ez nem gond, mint már említettem. De ha vélemény, akkor ne legyen benne olyan, hogy "márpedig ez meg ez a női alak és kész"! Én alapból ilyen alkatú vagyok, sportoltam kiskoromban, szélesebb a vállam, most akkor kifejezetten férfias vagyok? Szerintem ha látnál, nem ezt mondanád... és valószínűleg azok a fiúk sem néznek férfiasnak, akik havonta többször elkérik a számom.


Azért a tieidre a "határozottan" izmos jelző kicsit túlzás. Rájuk inkább a sportost használnám.


utolsó: ezeken sem CSAK izom van!! Miért már megint a végletek??? (Mint abban a hosszú válaszban, hogy minél több izmot szedjen magára... hát nem! Nem az a célja.)

2011. okt. 1. 13:51
 34/47 A kérdező kommentje:

Az első kettő bővebben:

[link]

[link]

Hol nem nőiesek?

2011. okt. 1. 14:21
 35/47 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezek egyáltalán nem nőiesek. Pedig mind annyira szép lehetne az arcuk alapján, ha nem lenne ilyen torz testük. Túl sok.
2011. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 B.Timi.13 ***** válasza:
54%

Kicsi szívem, ne háborogj, te tetted fel a kérdést. Az a baj, hogy valószínű te is ilyen vagy, s itt megerősítést vártál, amit nem kaptál meg, így az önbizalmad ott maradt, ahol volt, a béka segge alatt. Attól mert valaki nem írja oda, h SZERINTEM még a saját véleményét írja oda, így nem helytelen vagy hibás azt mondani, hogy ez nem nőies, s a női alak nem ilyen. Ha kérdezel valamit, számíts rá, hogy nem mindig azt a választ kapod, amit szeretnél, ha megerősítésre vágysz, akkor kérdezz ismerősöket, azok azt mondják, amit épp hallani akarsz.

Amúgy ezek a nők nem szépek. Nem vagyok leszbikus, de Megan Fox-t nem dobnám ki az ágyamból. De egy ilyen nőtől fejvesztve menekülnék.

Ami a legrondább: a melleik, olyanok mint két narancs, amit odaragasztottak, nem domborul.

2011. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Ki háborog?Már mondtam korábban min lepődtem meg kissé.Nem mintha arra számítottam volna ,hogy áradozni fogtok,hogy ez milyen klassz,de ezt már mondtam korábban.

És szerintem ne akard te megmondani más hogy érti a válaszát!

Az önbizalmam meg köszöni szépen jól van, és egyáltalán nem csorbult az itt hallottak alapján:D

2011. okt. 1. 18:47
 38/47 anonim ***** válasza:
ezek tuti nem travik?
2011. okt. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Az első kettő rendben van, a harmadik már nem tetszik, de valószínűleg az arca miatt.
2011. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 ninjagh válasza:
Fúj egy nőnek szerintem nem áll jól a "túl" kigyúrt test!!
2012. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!