Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20 feletti szűz pasik ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 feletti szűz pasik ma már kevesebbet érnek?

Figyelt kérdés

kinézettől, anyagi helyzettől függetlenül...


én is ilyen vagyok és nem azért mert randa vagyok, vagy impotens, hanem nem vagyok szerelmes, egyébként meg nem szeretek össze-vissza dugni. Most ez a lányok szemében már "gáz" kategória?

ám magas vagyok, barna haj/szem, jó kiállású, állítólag jóképű, elvileg a lányok kedvence lehetnék, de egyelőre nem próbálkozok, mert nemtom miért, bár ők sem. :S Csak mindenki a jeleket küldi 1000el és ennyi, azt veszem. Hogy mit akarnak azt csak a jó Isten tudja.


napi szinten legalább 1 ember megkérdezi, hogy összeszedtem-e már valami csajt, és ha nem, akkor azt veszem ki az emberek tekintetéből hogy ajjajj.


2011. okt. 1. 02:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

miért érnének kevesebbet?

Nincs tapasztalatuk és?

Majd lesz, legalább nem kaptak el semmi nemibetegséget

21f

2011. okt. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Őszintén ezeknek a kérdéseknek ugyan mi értelme...

Akik már túlestek a dolgon azok szemében gáz, akik nem azok úgy érzik nem...


Igazából a leírásod alapján az emberek sötét feltételezésekbe kezdenek. Például "lányok kedvence lehetnék", "jó kiállású, állítólag jóképű" --> Ezek után csodálkozol, hogy vágják a pofákat? Ha egy kevésbé jó kiállású mondja ezt, lenyelik, de a te esetdbe olyan mintha valami nem stimmelne. :\

2011. okt. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem kevesebbet. Régen a sivatagban adtak értük akár 4 tevét is. Manapság már a kutyának se kellenek nemhogy adjanak érte valami jószágot. Szomorú de igaz a bölcs mondás. Ha 2011 ben elmúltál 14 éves és szűz vagy, akkor már a tevexar is többet ér nálad, abból lehet cigi, vagy kerti tápszer.
2011. okt. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"napi szinten legalább 1 ember megkérdezi, hogy összeszedtem-e már valami csajt"

Ez azért elég fura :) Ennyire rád van írva, hogy nincs barátnőd?

2011. okt. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 oralking ***** válasza:

"nem szeretek össze-vissza dugni"

Honnan tudod??? :-)

Egyébként vmi tényleg nincs rendben veled, dokinál méretnék egy hormonszintet a helyedben...

2011. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg vagy!
2011. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha oda jutsz, h elveszíted, ne mondd meg a csajnak, h ő neked az első, még utólag se!
2011. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha nem szeretsz valamit, az azt jelenti, kipróbáltad már. te nem próbáltad. dugj, aztán mondj véleményt!


Egyébként meg olyan nincs, hogy egy férfi ne akarna meghúzni naponta legalább 3-4 csajt. Max te már föladtad valami hibád miatt, amiért esélytelen vagy.


Hogy mit akarnak? Ugyanazt mint minden ember. Dugni, szórakozni.

2011. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

váá mindenki tudja már eldönteni maga, hogy mennyit ér! had ne mi mondjuk meg..

"de egyelőre nem próbálkozok, mert nemtom miért, bár ők sem." "Hogy mit akarnak azt csak a jó Isten tudja" ez meg kicsit szerencsétlenül hat. lehet a külsőd csodás de talpra is kellene állni.

ha nem közeledsz a lányokhoz, talán azért nem leszel szerelmes.. talán ez a gáz, mert 100% hogy szeretnél már társat és a többi, nem igaz? de azért tenni is lehet. nem csak filózni, vajon mit akarnak? :) te mit akarsz?

2011. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, de ha ennyire lemondasz minderöl, nem is fogsz egyhamar szeretkezni


Szexelni pedig az egyik LEGJOBB dolog az életben és ne mond, hogy nem tetszene esetleg "össze vissza dugni" mivel azt sem tudod miről maradsz ki!! :) Fogalmad sincs arról milyen jó dologról maradtál le eddig is, akkor kérlek, ne alkoss előre véleményt róla...

2011. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!