Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki utólag hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki utólag hogy vele csókolóztam először?

Figyelt kérdés

Tegnap este csókolóztam először. A fiú nem tudja ezt. És úgy érzem kicsit béna is voltam hirtelen azt sem tudtam mi van ... :D

És arra gondoltam mi lenne ha elmondanám neki hogy vele csókolóztam először?? Csak mert egy kicsit ciki mivel ő 16(fiú) és én 17(lány).Azért milyen az már hogy idősebb vagyok és még nem csináltam senkivel. Csak úgy gondolom mégis jobb ha tudja miért nem voltam valami ügyes...

Nem tudom mit tegyek

Válaszokat köszi


2010. márc. 6. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nyugi :)
2010. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából ez rád van bízva, bár az nem mind1 hogy milyen kapcsolatod van a fiúval.
2010. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod mond el nyugodtan.Nincs ebben semmi ciki.Sok sikert, én elmondanám!
2010. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lehet elmondom...csak cikinek érzem azt mondani hogy 17 évesen még nem csókolóztam.... :S
2010. márc. 6. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt egy bnőm aki már majdnem 18 volt mikor összejöttünk, és velem csókolózott először. Én részemről örültem neki, bár én tudtam előtte is h mi a helyzet. Végülis aki eddig vár vele az már nem ugrik neki csak úgy bárkinek, szal sztem ezt a tettet illik értékelni. :)
2010. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem ciki megmondani. Ha komolyan gondolja veled a dolgot, akkor úgyis csak mosolyogni fog, mjad legközelebbb majd úgyis jobban csinálod... ;-)
2010. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki,de én még várnék vele,hogy elmondom neki :D
2010. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Azért jó olvasni, hogy normális emberek is élnek még ezen a földön:) Tök jó így korban is mind a két egyén, a lány nem dugatta meg magát 14 évesen.. Szóval tök jó. Ezt már szeretem:D!
2010. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szesze ***** válasza:

Nem ciki. Én is elég későre 16 évesen csókolóztam először.


De hidd akár hányadik pasid is, tapasztalatom szerint az első csók az új pasival sosem olyan mint amilyen kéne hogy legyen.


Még egyelőre szerintem ne mond el. Majd ha komolyabb lesz csak akkor.


18L

2010. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!