Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiknál előny vagy hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál előny vagy hátrány a különcség, "elvontság"?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetősége van találkozni hasonló lányokkal, akkor nincs gond. Egyébként szerintem határozottan hátrány.
2011. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy osztálytársam aki elég elvont, de szerintem nagyon aranyos :D Egy régi jó barátomra emlékeztet :)

Hasonló emberekkel kell barátkozni, ennyi.

2011. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból mondom, hogy hátrány. Én is ilyen vagyok...
2011. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2011. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én különc vagyok alapvetően, és egyáltalán nem előny a lányoknál 18 f
2011. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Hátrány.

Lehet, hogy eleinte bejönne ha egy kicsit egyedi, érdekes csaj, de hosszú távon nehezen viselném a különcséget.

Hozzád hasonló elvont pasinál lehet előny, ha ő se találja a helyét a világban.

2011. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Társadalmi szempontból hátrány, de saját szempontból lehet előny is. Talán azért nem vagyunk "olyanok, mint az átlag", mert nekünk az nem nyújtana igazi élményt, szükséges tapasztalatot. ((Vagy épp nem az döbbentene rá minket arra, hogy pont az élmény és tapasztalaton túlit kell keresni, mivel az érzékelés sokszor csak elvonja a figyelmet a lényegről)) Elméletileg mindenki finomodik, "fejlődik" (bár az inkább csak változás). Ha sokáig keresgélsz az elfogadott dolgok között, de nem jársz sikerrel, vagy épp nem érzed jól magad benne, vagy épp jól érzed magad, de tudod mélyen, hogy ez csak egy mankó, állapot, de te nem ezt keresed, vegyél egy levegőt, lassíts le, és nézz körül kicsit kint, meg magadban is. Talán másfele kell menni. Sokszor nem a legtetszetősebb az, ami valóban vár ránk, de meg kell próbálni a teljes lényünnkel és egyfajta könnyedséggel elfogadni és azzá válni. A sok "kínlódás" után talán ez is megér egy próbát.
2013. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!