Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny vagy hátrány egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny vagy hátrány egy párkapcsolatban ha nagyon hasonlóak vagyunk?

Figyelt kérdés

Hosszútávon. Nem csak úgy értem, hogy az érdeklődési köreink nagyon hasonlóak, hanem személyiség, jellemvonások is.

Mert hallottam ilyeneket, hogy az ellentétek illenek egymáshoz...


2011. aug. 9. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

voltam már tökéletes ellentéttel...semmi jó nem sült ki belőle... most én is egy olyannal fogok "kísérletezni" aki majdnemhogy a hasonmásom ami a belsőt illeti...rövidtávon, eddig nagyon jó...attól tartok, mi van ha elunjuk egymást egy idő után, de szerintem jól fog elsülni...


22/L

2011. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség!

pont,hogy az ellentétek nem maradnak együtt sokáig hosszútávon.

Szerintem két hasonló ember kiegészíti egymást,főleg,hogy nagyon sokszor vannak egy hullámhosszon.

Nekem is ez van a barátommal, és másfél éve együtt vagyunk,eddig soha egyetlen problémánk se volt egymással..

2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Az a hátrány, hogy hasonlítgatod magad!
2011. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ellentétek vonzzák egymást mondás a mágnesre igaz...


Az életben szerintem a hasonló embereknek van együtt jövője:)

2011. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előny. Nem megunjátok egymást, éppen ellenkezőleg: egymás legjobb beszélgetőtársai, barátai lehettek. Egy hasonló érdeklődésű emberrel lehet olyan programot szervezni, amit tényleg mind a ketten élveztek, vele lehet közösen élvezni, majd vitatkozni egy jó filmen, vagy könyvön.
2011. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem hátrány,de látom ezzel a véleménnyel egyedül vagyok
2011. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És szerinted miért hátrány?
2011. aug. 10. 00:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha minden porcikarezzenésetek klónja a másikénak, az valóban idegelő lehet huzamosabb idő után, de az alapjaitokban való egyezés még szükséges is, kisebb eltérések férnek bele.
2012. júl. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha például mindketten akaratosak vagytok, az nem biztos, hogy jó. Tapasztalatból mondom, hogy kér vezéregyéniség nem fér meg egymás mellett. Ha pedig mindketten visszahúzódók vagytok, az sem biztos, hogy szerencsés, mert ellaposodhat a kapcsolat a későbbiekben. Nem a teljesen különböző emberek kapcsolata az ideális, de nem is az ugyanolyanoké.

ezt így leírtam, de szerintem ha jelenleg boldog vagy, akkor ne azon agyalj, hogy mi lesz később.

2013. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egy időben én is azt hittem, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de aztán megtapasztaltam és szörnyű volt... Két dudás egy csárdában. Ha hasonlítotok, az jobb ! :)
2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!