Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny, hátrány vagy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny, hátrány vagy nem is érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Az átlagnál kissé nagyobb de formás mell és fenék előny vagy hátrány?Nem vagyok kövér,mielőtt elkezdenétek belém kötni,nincs hasam,csak ez a két terület teltebb,hogy mondjam:olyan homokórás alkat,amihez természetesen hosszú haj társul.Azért kérdem mert szerintem tényleg csak a vékony lányok dekoratívabbak,és mondhatóak igazi nőnek.
2011. júl. 13. 19:59
 1/6 Setis ***** válasza:
Se nem előny se nem hátrány. Azaz mindkettő. Van akinek ez jön be, van akinek az. Ne nagyon foglalkoztasson :). Aki szeret nem ezért szeret. Aki nem szeret, az meg ne szeressen ezért.
2011. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez már hogy lenne hátrány??!!Ez mindmind előnyt jelent,nincs jobb mint egy szép formás fenék :) És szerintem nem a deszke elől deszke hátul lányok a nőiesek...
2011. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is szereti senki a modell alkatú csajokat. Olyan mintha egy csontvázzal dugnál, örülj hogy rajtad van mit fogni :)
2011. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hmmm... igazából ezt látni kellene :)


Most ahogy így leírtad, nagyjából elképzelem - így úgy érzem, előny. De lehet, hogy nem helyesek a képzelgéseim, nem lehetek biztos benne, h tényleg úgy nézel ki ahogy sejtem :)


22/F

2011. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább előny, a legtöbb pasinak ez jön be. Mondjuk nekem pont nem, mert a vékony, sportos csajokat szeretem.
2011. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hát a képzelgéshez nem igazán tudok mit hozzáfűzni:)
2011. júl. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!