Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért öltözik ki ez a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öltözik ki ez a csaj TEMPLOMBA is? Kinek öltözik ki?

Figyelt kérdés
Van egy csaj(hozzáteszem nagyon jól néz ki), és azt vettem észre, hogy vasárnap misére mindig kiöltözik; volt már rajta fehér miniszoknya is, fehér nadrág, barna nadrág, mindig magas sarkú cipő van rajta; ma fogadott ünnep volt nálunk es egy fekete hosszúszárú magassarkú cizma volt rajta, fekete-fehér-szürke csíkos egyberuhával és egy fekete selyem blézerrel.
2011. okt. 1. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy csak magának. Templomba amúgy illik nem sportcipőbe és farmernadrágban menni, csak ezt sok fiatal nem tudja. Ha oda készülök én is kicsit csinosabban szoktam felöltözni. Ha neki hétköznapokon is kicsit elegánsabb a stílusa, akkor meg természetes, hogy különféle alkalmakon még csinosabb mint azok akiknek a hétköznapok farmer-póló kombóból állnak.
2011. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbben ünneplőben járnak a templomba, neki ilyen az ünneplő ruha.

Lehet, hogy nincs másfajta ruhája, csak ilyen flancos, vagy nem jó az ízlése, és ő úgy gondolja, hogy megfelelően öltözött fel.

2011. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:
templomba ünneplő ruhában illik menni. mondjuk miniszoknyában nem.
2011. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom ki szerint templomba való ünneplő ruha a fehér miniszoknya magassarkúval, én max diszkóba járok benne. Nyilván csak ilyen ribancosabb ruhái vannak a csajnak, ezért nem tud mást felvenni még ilyenkor sem.
2011. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért te mackóba mész misére meg valami szakadt felsőben??
2011. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hétköznap is nagyon szépen van mindig felöltözve, általában farmer, valami csinos felsö. Bulikba is láttam már, és ott is nagyon jól nézett ki(fehér miniruha, párducmintás ruha...)
2011. okt. 1. 12:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy az a fehér szoknya nagyon ünnepélyes volt, fekete magassarkúval és fekete blézerrel volt rajta. Nekem nagyon bejött. Nem volt kinn belőle semmilye, inkább csak sejtetett a ruha
2011. okt. 1. 12:35
 8/11 Róbert Nagyúr ***** válasza:
100%
annak idején ministráns voltam, de sajnos egy lány sem járt így templomba. lehet, hogy akkor 1 kicsit érdekesebb lettek volna a misék számomra.
2011. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyasmi, mint rendet rakni a szobádban. Nem csak azért csinálhatod, mert vendéget vársz, hanem igényességből is, hogy ne disznóólban élj.
2011. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ahova én járok templomba ott mért nincsenek ilyenek
2011. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!