Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiszteletben kéne tartanom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletben kéne tartanom, hogy van a csajnak barátja?

Figyelt kérdés
Azaz igazság, hogy ritkán szoktam csajozgatni, de ha mégis, mindent megteszek hogy megszerezzem és nem érdekel ha van barátja, vagy ilyesmi. Még nem lett beverve a képem. Szerintetek helyesen cselekszem?
2011. okt. 1. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát, a viselkedésed nem nagy erkölcsi szintre utal, de végülis ha tisztességes a lány, akkor úgy is vissza fog utasítani. Ha meg megvan benne van a dologban, akkor te jól jártál :D Bár elég genyóságnak tartom, de hát ez van.
2011. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szamóca.. ***** válasza:

hát... elméleti szinten a csaj dolga ezt betartani, az ő nemleges válaszát viszont tiszteletben kell tartanod.

gyakorlatban én beverném a képed ha pasi lennék és a nőmre hajtanál:) + én soha nem hajtanék olyan pasira akinek van nője.

2011. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ne érts félre, én általában kedves vagyok, és nem nyomulok. csak olyan szinten hogy érezze hogy létezem.
2011. okt. 1. 15:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi lesz ha szerelmes leszel?(rá fogsz fánzi akkor )
2011. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
szamóóóca, te rád mindig fogok emlékezni. emlékszel rám? én vagyok az, akinek jól beleharapnál a szájába:D
2011. okt. 1. 15:40
 6/17 A kérdező kommentje:

utolso. ez egy nagyon jo kerdes.

nem tudom mi lesz ha szerelmes leszek, de csaknem. nagyon lassan csapom a szelet, mint irtam, ezek csak inkabb ilyen flortolgetesek, megvarom mig a lany akar komolyabbat:)

2011. okt. 1. 15:44
 7/17 szamóca.. ***** válasza:
igen? biztos megérdemelted... amúgy nem emlékszem:D mire fel tettem ilyet?
2011. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

es elo is fordult mar. ismerek olyat, akinek van pasija, csak velem megcsalná a pasiját. én viszont nem szeretek egyből belecsapni a lecsóba. (tudom szarok a poénjaim, legközelebb mókatabi v2-t veszem be) :D


na amúgy teljesen komoly a kérdésem.

2011. okt. 1. 15:47
 9/17 A kérdező kommentje:
szamóca. a fél számról tettem fel képet, hogy megkérdezzem, nem-e nagyok ezek egy pasinak :) hirtelen nem talaltam a kerdest.
2011. okt. 1. 15:52
 10/17 szamóca.. ***** válasza:

jja tudom.

képzeld azóta kiderült hogy fiú vagyok =(

2011. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!