Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Szeretnetek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Szeretnetek ha egy fiu szerelmes levelet kuldene nektek?

Figyelt kérdés

Az sms, mms, e-mail, szerintem mar varazsat vesztette!

Az jutott az eszembe, hogy azert egy klasszikus, regi modi szerelmes level jobban felkeltene a lany erdeklodeset.

Jobban tudnam igy ereztetni vele hogy kulonleges szamomra?

Tudom vannak mas modjai is az erzelem kinyilvanitasnak, de most errol van szo!

Ha igen, miert?

Ha nem, miert?


2011. okt. 1. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Beztos jól esik nekik ha a sok számla mellé ilyentet is kapnak.
2011. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát annyira nem örülnék. Nem szeretem az ilyen túlzottan romantikus, "nyálas" dolgokat. Persze ha épp őrülten, nagyonnagyon szerelmes vagyok abba aki írja, meg még rózsaszín köd van, akkor talán, de amúgy nem. Idegenként meg főleg kirázna tőle a hideg.
2011. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,igen,igeen...mert emailem van 10.000 es meg se nezem...es egy levenek barmikor orulok ...Persze legyen szepen megfogalmazva es sajat gondoltaok legyenek benne;)
2011. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 mus musculus ***** válasza:
100%
Alapjáraton nem vagyok híve a nyáladzásnak, de ha igényes lenne (tiszta lap, olvasható írás, szép fogalmazás, saját gondolatok - nem sablondumák), asszem' örülnék.:D
2011. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 DakotaDamon ***** válasza:
82%
Én is imádnám. :)
2011. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
NA. Aki szeretne, adja meg a cimet, es kuldom is:D
2011. okt. 1. 17:09
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak vicceltem! Es mi lenne jobb, vers, vagy vallomas?
2011. okt. 1. 17:12
 8/17 mus musculus ***** válasza:
100%
A vers, de csak akkor, ha tényleg frappánsan szép. Szóval ahhoz tehetség kell, a szimpla vallomás könnyebb. Te tudod, képes vagy-e rá.
2011. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

hmmmmmmmm én egy olyan pasira vágyok, aki amellett hogy határozott, magabiztos, férfias, érett amellett tiszteli anőket (legfőképp engem), és nem vesztek el belőle az igazi értékek!! én nagyon-nagyon örülnék neki, ha valaki nem facebookon, emailben, vagy csak így szóban mondaná hogy "tetszel, járunk?, eljössz valahová", hanem burkoltan, de mégis egyértelműen érthetően pl versben, verses levélben.

mellesleg nem muszáj saját versnek lennie, elég ha egy szép klasszikus verset leír a kezével, és azt adja át.

viszont szerintem konkrétan ne írd bele levélbe/versbe hogy "szeretlek, szeretet, szerelem". lehet más, csók, ölelés, stb. a fenti szavak kicsit riasztóak lehetnek, nyálasan hathatnak. illetve mire jó aköltészet, ha nem arra, hogy burkoltan, gyönyörű szavakkal írjuk le érzelmeinket a konkrét leírás helyett? jöhet metafora, megszemélyesítés, egy adag allegória, hasonlíthatsz akármihez!:D

kerüld szerintem a mai rétegnyelvet (pasi, csaj, klassz, zsír, király, puszi, cuppanós, jó csaj, sunáznám, csajszi, suna, fickó, stb.)


szerintem is hihetetlenül elveszítette a varázsát (mondjuk nem is volt sosem "varázsa") az email,. facebook, stb. és mellesleg aki így "udvarol" az szerintem nem is igazi férfi... mondjuk én olyan fiúról álmodozom aki az ilyen dolgokat messze kerüli, szóval..:)

egy filmben volt egy idézet , amivel teljesen egyetértek:

" Azt akarom hogy a fiú aki harcol értem alevegőbe bokszoljon, amiért megszerzett, és azt akarom hogy XY rádióval álljon az ablakom előtt..."


tehát én elolvadnék egy verstől! amúgy ha tökéletesíteni szeretnéd, akkor nézz utána a rímpároknak, és ne csak a bokor rímpárokat alkalmazd, hanem az ölelkező, keresztrímeket, stb. (sokkal érdekesébbe, szebbé teszi), és a rímekben lehetőleg ne legyen ugyanaz a mássalhangzó.. tehát:

szeretNÉM

vehetNÉM


ez nem jó vagyis nem szép mert ugyanaz a szótag, inkább:


szeretNÉM

kevésBÉ


ez is rímel, de sokkal szebb.


amúgy ha valaki írna nekem egy verset, verses levelet, én tuti verses levélben válaszolnék vissza


szóval hajrá



14L

2011. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ha kész vagy írj privit kíváncsi vagyok rá!!
2011. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!