Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az aranyos, szürke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az aranyos, szürke lányok?

Figyelt kérdés

Hol találhatok olyan lányt, aki nem nagyszájú, nem hiszi azt, hogy több mint egy átlagember. Aki nem jár inni meg bulizni. Szeret céltalanul nézelődni, sétálni, nem beszél túl sokat, tudja élvezni a pillanatot. Nem kell hogy bombázó legyen, nem kell hogy mások azt mondják rá "igen, micsoda nő". Legyen szemüveges, vékony és aranyos. Esetleg szőke. Szeressen olvasni, szeresse a jó filmeket. Lehessen vele beszélgetni mindenről, legyen nyitott, de a hallgatásokat se érezzük kínosnak, hanem élvezzük azt is.

Mondd meg HOL??


2011. okt. 1. 21:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Ne hidd, hogy velük könnyebb. Sok szempontból nehezebb is.
2011. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
50%
Az északi sarkon laknak és csak szürkületkor jönnek elő. Ha találnak maguknak egy pasit azonnal plázaribancok lesznek szóval ráb@sztál.
2011. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 mus musculus ***** válasza:
100%
Én nem vagyok se szemüveges, se vékony, átvitt értelemben nagy a szám is és intelligenciát nézve nem érzem magam a nagyátlaghoz tartozónak. Ez így szar kombó?:D
2011. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 mus musculus ***** válasza:
100%
Amúgy vannak ilyenek is, csak észre kéne venni őket, nomeg nem a diszkóban kutatni utánuk.
2011. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet ismerkedni velük?

Ha például a buszon, vagy egy könyvesboltban meglátok valakit, aki hihetetlenül aranyos?

2011. okt. 1. 22:18
 6/41 mus musculus ***** válasza:
Ha csak meglátod, honnan tudod hogy aranyos?
2011. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

onnan tudom, hogy ARANYOS :D


[link]

2011. okt. 1. 22:23
 8/41 mus musculus ***** válasza:
71%

Mert egy csecse pofi valóban párhuzamban áll a szeretetreméltó személyiséggel...

Vagy ez a szó nálad kizárólag a küllemre összpontosul?:D

2011. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen lány vagyok, és nem nagyon találok olyan fiút aki ilyet keres :)
2011. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
és ha lenne egy ilyen fiú, akkor hol ismerkednél meg vele ? :D
2011. okt. 1. 22:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!