Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha megcsókolok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha megcsókolok egy pasit (nő vagyok) aki lehet, hogy meleg? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Szóval, én lány vagyok.

Van egy ismerősöm, akiért mostanában nagyon oda vagyok. (De gyakran kerülök ilyen helyzetbe amúgy is) De nem tudom milyen beállítottságú az illető, mert az istennek nem lehet belőle kiszedni semmit...

Nem tudom, hogy direkt nem beszél róla mert meleg, vagy mert hetero és alap dolognak tartja és nincs miről beszélni.

Ezt nem lenne olyan nehéz eldönteni, csak nekem olyan az ízlésem, hogy általában mindig meleg pasikat szúrok ki :)


A kérdésem az lenne, hogy ha egy adott pillanatban megcsókolom akkor az nem akkora dolog, nem?

Mármint végül is érthető, hogy bepróbálkozok nála ha egyszer tetszik, szóval emiatt nem kellene magam szégyellnem szerintem. Vagy kellene?

Úgy tudom szingli. Gondolom ha nem jövök be neki akkor max ellök magától, csak nem szalad el sikítva :) Biztos nem okoz neki nagy lelki törést :D


Veletek történt már ilyesmi?


Mi a véleményetek, merjem megcsókolni vagy közeledni hozzá?


Próbálok figyelni a jelekre, de már annyira elvette az eszem, hogy nem nagyon tudok gondolkozni ha ott van. ;) Elég félénknek tűnik, ha tetszenék neki se lépne szerintem.

Van valami tippetek?


2009. ápr. 28. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan csokold meg, legfennebb ellok ahogy te is irtad. Biztos nem fog elszaladni sikitva! :D

Sok sikert!

2009. ápr. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy probat meger
2009. ápr. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
wow.. nem semmi helyzet XD szerintem is megér egy próbát, de én nem ilyen 'letámadós' módszerrel ajánlanám azért. különben hogy érted azt hogy nem lehet kiszedni belőle? Oo gondolom, ha ismered, akkor azért vannak közös ismerűseitek is, nem? ők sem tudják róla h meleg-e v nem? és tőle megkérdezted már konkrétan és nem válaszolt egyértelműen, vagy nem mertél konkrétan rákérdezni?
2009. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha mászol rá és nem húzódik el, akkor minden ok :)

Mászni meg szabad, főleg lányoknak, akik ugye nem tudnak a fizikai fölényükkel visszaélni.

2009. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megpróbálhatod - de finoman, nőiesen!

Próbáltad pl. azt, hogy ő ül, te meg odaállsz mellé (hátulról, de tudjon róla, ahogy közelítesz) - és átöleled? Tedd a kezeidet a mellére. Csak pár másodpercre, utána engedd el.

Aztán kerüld meg, nézz szembe vele, mosolyogjál - és ki fog derülni, hogyan reagál :-)

2009. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

04:31 köszi :)


07:58 nincsenek közös ismerőseink. Vagyis én nem tudom neki kik a barátai, nem találkoztam még velük. És ő se az enyémekkel. Csak ketten szoktunk találkozni néha :)

Konkrétan nem akartam rákérdezni, de kérdezgettem már pár dologról. De ő akármit kérdezek bármilyen témában mindig úgy válaszol, hogy azzal nem megyek semmire... vagy elvicceli vagy kitérő választ ad, ilyen a stílusa.


20:40 belém nem sok nőiesség szorult, de megpróbálom :D

Ilyeneket csináltam, már gyakorlatilag végigtapiztam mindenhol. Különösebb reakciót nem vettem észre, először egy pillanatra meglepődött de utána már természetesnek vette. Beszélgetés közben történt, és ugyanúgy beszélt tovább mint aki észre sem vette...


Szerintem nincs sok esélyem :DD


Mindenkinek köszönöm amúgy a válaszokat.

2009. ápr. 29. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!