Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt mindenki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt mindenki hogy a csúnya lányok igénytelenek?

Figyelt kérdés
Én is állandóan megkapom hogy igénytelen vagyok, pedig minden nap fürdöm, mosom a hajam, a fogam, nem vagyok szőrös, mindig parfümillatom van, mindig ügyelek rá, hogy a legjobbat hozzam ki magamból mégis mindig azt kapom, hogy igénytelen vagyok meg hogy biztosak benne, hogy nekem szőrös a puncim meg stb... Csak azért mert az arcom kevésbé szép...
2011. okt. 2. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert ez az átlag tapasztalat. persze én is sok igénytelen szép csajt láttam szőrös lábbal v. zsíros korpás hajjal.
2011. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le azokat akik mondják.
2011. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mit érdekel téged egy olyan tapló véleménye, aki arcról, ránézésről mondja meg, ki borotválja a muffot, pedig fogadni merek, hogy csak jpeg formátumban látott olyat.

Kit érdekel???

Ezeknek mit foglalkozol a véleményével?


Vissza kell ugatni, be kell szólni, és kész.

2011. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem igényesség az ő szemükben, meg szerintem se az, hanem inkább alap ápoltság, ami azért elvárható az emberektől. Ahhoz, hogy valakit igényesnek, szépnek mondjanak több kell, mint egy mosott haj. Szép frizura, választékos öltözet, esetleg smink. Attól, hogy nem vagy büdös és koszos, még lehet pattanásos az arcod, béna a frizurád, ötlözködésed. Persze nem mondom, hogy az, mert nem ismerlek. De szerintem ezért mondják.


22F

2011. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy csajt aki nyilvánosan fingik meg büfög, és azt mondja rá h mi ebben a ciki, hisz természetes dolog... Amúgy egy nagydarab trampli. Nekünk ő bőven kimeríti az igénytelenség fogalmát.
2011. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:01:


Én is ismertem olyan lányt, osztálytársam volt. Emellett senki nem mondott soha ilyet róla, hogy igénytelen. Bár hozzá tartozik ahhoz is hogy valóban nem volt az, adott magára. De mikor hülyültünk (haveri körben) nem szégyenlősködött ilyenekkel kapcsolatban :D Hihetetlen jófej volt, nagyon bírtam...


Amúgy meg kérdező: sokaknak sokféle képpen nyilvánul meg az igényesség. Ahogy fentebb is írta valaki (22F), nála az az igényesség, hogy mindenféle frizura költeményben, divatos ruhákban pompázik a lány.

Ami engem illet, nálam az igényesség kimerül abban amit Te is írtál a kérdésben. Mert azért elég dúrva lenne, ha igénytelennek mondanánk valakit, aki olyan mint te (mármint amilyennek kifejtetted magad).


Arcra nem mindenki szép, nem mindenkinek van álom teste, egyszerűen ez van. Ha ezen görcsölsz, csak pattanásokat szerzel, nem pasit. :D Don't worry~~~


21F

2011. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele nálam két típusú ember van aki érdekel meg aki nem. Aki nem érdekel annak a véleményét is leszarom :D
2011. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!