Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez rossz vagy jó? - kép

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rossz vagy jó? - kép

Figyelt kérdés

Sajnos olyan hülye testalkatom van, hogy széles a csípőm és ráadásul nem a pocimra hízok hanem oldalra.

(Nem vagyok elhízva egyáltalán.. Csak ha felszedek 1-2 kilót.) És szerintem olyan furán/csúnyán mutat, mert a lábam meg hosszabb,formás. Mintha 2 km széles lennék:( Ez nagyon rossz? A vállam kb. olyan széles mint a csípőm vagy egy picivel kisebb.

- [link] ilyen a formája teljesen, csak állva is mindkét oldalon ( ez nem tudom mennyire érthető)


2011. okt. 2. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne baromkodj már, tök jó ez.
2011. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Magadról mutass képet, ahelyett, hogy érthetetlenül magyarázol.
2011. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nemvágom x'D
2011. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy ez csúnya lenne. :)

20l

2011. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

valóban magadról kéne ilyen képet mutatni hogy pontosan milyen.

amugy a kép amit küldtél szerintem nagyon jó :)

jól néz ki.

2011. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
rendben csinálok..
2011. okt. 2. 16:02
 7/20 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az az ideális női alkat. Keskeny derék - széles csípő. Ha egybe van a kettő, úgy nézel ki mint egy pasi. Az pedig elég rossz egy nőben.
2011. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyönyörű, de más állva mint oldalt fekve (és az alsónemű is sokat változtat rajta), na meg lehet csak Te látod ilyen szélesnek. :D
2011. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyönyörű.
2011. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Itt a kép, a fürdőruhás nyári, azon a képen adja ki igazán. A fekete satírozással pedig próbáltam hangsúlyozni..

[link]


(Remélem nem kapok ronda válaszokat hogy biztos mutogatni jött ide, mert ahhoz nagyon nincs köze..)

2011. okt. 2. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!