Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igazi szerelem nyilván nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi szerelem nyilván nem a szexről szól, de az egyik legfontosabb része. Szerintetek egy érzelmileg mély kapcsolatban elhanyagolhatóak a szexuális igények?

Figyelt kérdés
Volt egy menyasszonyom, 2 évig voltunk együtt. Imádtam:) Az első néhány hónapban a minden napi összebújások (szex) megoldották az esetleges napközbeni súrlódásokat is. Aztán egyre többször utasított vissza különféle taktikákkal, indokokkal. Azt mondta szeret, csak nem tudja kimutatni. A második évben emiatt megromlott a kapcsolatunk. Gyanakodott rám, hogy pótlom a szex hiányát valamivel vagy valakivel. Másik nő kizárt eshetőség, mivel monogám vagyok, de amikor őszintén elmondtam neki, hogy 2 hónapnyi szexhiány után magamhoz nyúltam, majdnem kikaparta a szemem, akkora patáliát csapott. Mit gondoltok erről? Jól tettem, hogy esküvőnk előtt nem sokkal eltávolodtam és el is költöztem tőle? Ennek lassan már egy éve.
2011. jún. 2. 14:32
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok? Szerintem jól tetted, ami nem megy, azt nem kell erőltetni, főleg nem egy életen át!
2011. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Ja és hülyeség, hogy elhanyagolható - a szex a szerelem egy magas foka, azt nem szabad kizárni a dologból, mert nagyon torz kapcsolat alakulhat ki belőle. Nem beszélve a későbbi gyerekvállalásról is, akit/akiket majd érzelmileg is fel kell készíteni az életre! Aki ilyen kifacsart házaséletben vállal gyereket, az hogy fogja ezt megtenni?
2011. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted... Én nem is értem ezt. Nem lehet elvárni senkitől, hogy hónapokig még csak ne is maszturbáljon.
2011. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A jó szex, hozzátartozik a jó párkapcsolathoz. Kölcsönös kompromisszumokkal. Szerintem nálatok is előbb, utóbb zátonyra futott volna a kapcsolat, ha nem tudtátok összehangolni az igényeiteket.
2011. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Smartguy86 ***** válasza:
Olyan meg nincs, hogy valaki 2 hónapig nem akar szexelni. Annak már nagyon nagy problémának kell lennie, hogy a libidó így elvész. Ne bánkódj, keresd meg az igazit, és vedd el őt!
2011. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is jól tetted. A mély és komoly kapcsolatnak szerintem nagyon fontos hozzávalója a jó szexuális élet is. Monogám vagy igen. Viszont idővel nagyon is hiányzott volna amit a párod nem adott meg. Az egész életedet meg nem élheted le így. Főleg mivel a szex hiánya szerintem a férfiaknál is frusztrációt okoz ami aztán kihat a kapcsolatotokra és végül úgyis megmérgezte volna. Az meg egészen nonszensz, hogy azért támad neked mert magadhoz nyúltál az én párom is csinálja, ahogy én is pedig nálunk minden rendben van. Igenis nagyon fontos a kiegyensúlyozott szexuális élet aki mást mond annak még nem volt része benne.
2011. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szex egy kapcsolatban afféle "hab a tortán". Finom a torta hab nélkül is, de azért habbal az igazi :)
2011. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, hogy jól tetted. Sajnos mindenféle egészségügyi okokból én is ritkán tudok összebújni a párommal, de igyekszem ezt másképpen pótolni (kézzel, szájjal). De már mondtam neki, hogy ha úgy érzi, hogy szüksége lenne rá, akkor nyugodtan magához nyúlhat. Ő ezt visszautasította, mert ugye pótlom a hiányosságokat. De tudom, hogy milyen nehéz lehet és nem ítélném el miatta. Csak annyit várok el tőle, hogy vegye tudomásul, hogy ezzel a problémával nem egyedül él. Ez nekem is legalább akkora gond, mint neki.

Egy szex nélküli kapcsolat hamar tönkremegy. Ilyen kapcsolatból nem szerencsés házasságot csinálni.

21/L

2011. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De miért zavarja egyáltalán,hogy magadhoz nyúltál? Azt gondolja,hogy mindenkinek ki kell birnia szex nélkül?

Szerintem jól tetted,mert ez később csak rosszabb lett volna. Valószinűleg nem szeretett már. Gondolom próbáltátok megbeszélni. Ha nem ment akkor tényleg jobb ha mást keresel.

24 L

2011. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos tanácsokat, 5leteket. Amúgy mindketten a 40-es éveink elején járunk, az egyik kérdésre válaszolva.
2011. jún. 2. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!