Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri csak azért lefogyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csak azért lefogyni mert egy pasi bejön?

Figyelt kérdés

Tudom, ha nem jönne be a csávó akkor is az egészségem érdekében le kellene adnom kb 10 kilót. Nem is erre vagyok kiváncsi, kérlek ne ezt irjátok.

Én úgy érzem magabiztosabb lennék és ami még fontosabb, igy már sokkal több rá az esély hogy megtetszek neki.


2011. okt. 3. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2011. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
igen, csak nyerhetsz vele. ha nem is jön össze pont ez a pasi, de egészségesebb, szebb és ezáltal magabiztosabb leszel.
2011. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
etka néni igazat mondd..de amugy hány kiló vagy/magas??
2011. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
etka néni ez tetszik :D
2011. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
154/70, azért irtam csak 10 kilót mert egyszerre nekem elég annyi is, sőt, az se annyira könnyű leadni. Nem akarok túl nagy célt kitűzni mert abba úgyis belebukok. Ha meg egyszer megindulnak lefelé a kilók,és beleszokok abba az életmódba, utána már könnyebben megy az egész.
2011. okt. 3. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezért lefogyni nem éri meg. Az egészségedért és h magabiztosabb legyél viszont igen. Lehet lehurrogni de aki beleszeret valakibe az akkor is szereti ha lefogy v ha meghízik. Aki nem annak van egy típusa aminek ha nem felesz meg elhagy. És mivel senki se marad ugyan olyan az évek folyamán ez nem biztosíték. Ha duci vagy de magabiztos ugyan úgy el tudsz csábítani pasit, a lényeg az h kívülről is látszon h meg vagy elégedve magaddal. Van egy 100 kilo feletti nő ismerősöm, elmegy egy buliba és mennek rá a pasik mert olyan a kisugárzása. Nem gondolná az ember de így van.

Ha a magabiztosságodon a lefogyás tud segíteni akkor vágj bele. De ha a pasit a kisugárzásod nem fogja meg, akkor soványan se fogja.


22N

2011. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az egészséged miatt viszont megérné. Egészséges táplálkozással és sok mozgással.
2011. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó ösztönzés lehet ha egy adott személyre gondolsz közben aki tetszik, de lényegében a saját boldogságod miatt fogysz le nem pedig miatta.
2011. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ösztönző lenne fogyás alatt, de ne miatta akarj lefogyni. A lényeg, ha apasi nem is jön össze a minuszok maradjanak meg. Magadért tedd, vagy az esetleges későbbi nagy ő-ért, mert soha nem tudod mikor lép be! :) De így is szerethet, ha valakinek te kellesz, nem a kilók a mérvadók.


22/L

2011. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!