Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az válaszoljon, aki saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az válaszoljon, aki saját meglátása szerint önbizalomhiánnyal küzd! Ha lenne nektek egy párotok, aki imád titeket és teljesen hűséges, meg ti is szeretnétek őt, akkor megjönne tőle az önbizalmatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nekem kicsit igen:)
2010. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is picit. :D
2010. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nemnagyon akar :/ pedig mindíg dícsér, mondja hogy szép vagyok meg csupa kedves dolgot, mert szerinte tökéletes vagyok. Lehet idővel lesz kicsit önbizalmam, majd kiderül
2010. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem van párom és önbizalomhiányban szenvedek. Mondjuk nem mutatom ki az igaz. Ha megyek az utcán és sokkal szebb lányt látok, rögtön azon agyalok,hogy a páromnak biztos tetszene,elgondolkodom,hogy miért van velem,ha vannak sokkal szebbek is.

Ez nagyon nem jó! Remélem majd átmegy rajtam.

18/L

2010. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen. valamennyire
2010. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem függ másoktól az önbizalomhiányom. sokan szeretnek, hűségesek hozzám.... mégsem vagyok elégedett.
2010. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan. Mindig pozitív visszajelzések, bókok, dicséretek, olyan érintések, amelyek által elhiszem, hogy kíván, stb stb hogyne hozná meg az ember önbizalmát. Nem vagyok jó nő (duci, nem elég nagy mellek, has, stb), de mellette istennőnek éreztem magam. Azóta már szakítottunk, de még eszembe jutnak a szavai, érintései, s már attól jobban érzem magam.

Miért kérdezed, Kérdező?

2010. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 18:25


ugyan ez van velem is :/

2010. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van párom akkor eléggé megnől az önbizalmam, ami valami kisugárzást ad Nekem, mert olyankor minden második Nő ki akar kezdeni Velem, amúgy meg.........pfffff, na jó néha vannak napok, de újabban a 30-as tyúkok dugnak meg a szemükkel.
2010. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem biztosan meg
2010. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!