Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buszmegállóban ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszmegállóban ismerkedés, hogyan?

Figyelt kérdés

Lány egyedül áll, kicsit távolabb a többi embertől.

Olyannal nem mehetek oda, hogy mikor jön a busz, vagy ezzel jössz, mert ezeket tudom. Ha odamegyek hozzá mit mondjak neki?

15/F


2011. okt. 3. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem a fősulit Szolnokon. Életemben sosem utaztam még egymagamban vonaton emg buszon. Kijöttem a Szolnoki vasútállomásról és busszal kellett menjek a fősulihoz. Ott állt egy csajszi a váróban és kérdeztem tőle, hogy nem tudod véletlenül hogy melyik busz megy a fősulihoz? És ő is pont odament. Onnanstól kezdve együtt vártuk a buszt és eldumálgattunk, együtt utaztunk és bemutatkoztunk egymásnak. Ennyi. Egy tök közönséges kérdéssel kell odamenni. remélem segítettem :)
2011. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden ismerkedés egy egyszerű, átlagos kérdéssel kezdődik. És az már rég jó, hogyha egyedül van, legalább nem falkában jár a barátnőivel (akkor éppen). Csak mert nekem most pont ez a gond egy csajnál...
2011. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jegyeket bérleteket kérem ellenőrzésre felmutatni...
2011. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
40%
Te, hallod hány óra van ?
2011. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sok kérdés van:

mennyi az idő?

-ha ő ért előbb a buszmegbe- elment már a busz?

stb stb.

2011. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mennyi az idő?

-ha ő ért előbb a buszmegbe- elment már a busz?


igen, de ez még rendjén is van, de utána mit?

2011. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igazából az, hogy mit mondd az a fiú stílusától is függ.. ha bátrabb bevallhatja, hogy bejön neki, vagy valami, ha nem annyira bátor megkérdezheti, hogy akar-e vele beszélgetni.. persze nem ilyen formában
2011. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg mennyi az idő, aztán

-ha ismered: milyen volt a napja, holnap is ezzel a busszal megy-e haza..

-ha nem ismered: mi a neve, hol lakik, melyik suliba/osztályba jár..

remélem segítettem valamit:)

2011. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!