Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leakarom szólítani a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakarom szólítani a srácot aki tetszik. Mennyi az esélye hogy a mondanivalóm közepén ott hagy?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy muszáj kezembe venni az irányítást mert szerintem nagyon félős. Ezért az merült fel bennem mivan ha csak szimplán elsétál mi közbe én ott dumálok neki?


Én 16/L ő meg 16/F


2011. okt. 3. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az IQ-ja meghaladja a 70-et nem fog elsétálni miközben beszélsz. (kivéve ha valami orbitális nagy idiótaságot kezdesz mondani)
2011. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen! Elég valószínű, én is így szoktam. Pofázik nekem egy csaj és faképpel ott hagyom a p.ba. Szerintem ez tök természetes.
2011. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ott hagy, miközben beszélsz, akkor legalább megtudtad, hogy egy bunkó paraszt, akivel nem érdemes foglalkozni.
2011. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Legbetegebb pasizós cucc ami eszembe jutott. :D (én kipróbáltam amúgy)


Menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy bipp van az orrán. Kérdezi hogy miaf*sz, akkor nyomd meg az orrát, és mondd, hogy bip-bip. :D

2011. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ez mennyire hatékony módszer ?
2011. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kell szivatni ilyen hülyeségekkel? Még a végén beveszi és tényleg ott hagyja az a kan.
2011. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az működött :3
2011. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

shanana :DDDDDD

nem nézett kicsit hülyének az elején? :D

2011. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szép kisjány vagyok, engem nem szoktak hülyének nézni. :D
2011. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!