Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan lányok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lányok akiknek minden ujjára jutna 100fiú azok miért regisztrál társkeresőre?

Figyelt kérdés
és miért "kezdenek ki" olyan fiúkkal akik egyáltalán nem illenek hozzá?
2011. okt. 3. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és nem tőlük akarom megkérdezni hanem tőletek :D
2011. okt. 3. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy 1 ujjára 200 jusson.
2011. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, hogy még inkább növelje az önbizalmát, hogy mégtöbben dícsérjék, hogy mennyire jó nő... valami ilyesmi szerintem.
2011. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jellemzően van valami szánalmas népszerűségi szisztéma ezeken a tárkeresőkön.


A csajszy ráír lúzer úrra, hogy "bejössz nekem" és ezzel adományoz lúzer úrnak 2 pontot.


Lúzer úr száját tátva visszaír, hogy "te vagy a legszebb nő a világon", 10 pontot adományozva csajszynak, aki ezzel a népszerűségi listán feljebb lép, és megelőzi pinkygirl18lovessex-et.

2011. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90% azért, hogy az egóját növelje...
2011. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öhm... ey apróságot nem vesztek figyelembe. A legtöbb dögös csaj a társkeresőn baromira nincs regelve, csak egy kanos kisfiú vagy egy csúnya lány villog az istentudja hol talált csaj képével.

Egyik évfolyamtársam is fel lett így téve, sőt, még egy fake profiloldalt is kapott facebookon. Lelopták pár képét, és kész is van.

2011. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!