Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért regisztrál valaki 35 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért regisztrál valaki 35 év alatt társkeresőre? Mit várnak egy ilyen oldaltól? Normális válaszokat, ha lehet.

Figyelt kérdés
Esetleg írjanak olyanok, akik már csináltak ilyet. Azokon vagyok meglepődve különösen, akik városban élnek és nem is néznek ki gázul.
2010. júl. 27. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hülyülni megy oda
2010. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van ilyen
2010. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pihent agyu
2010. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert miért ne? A kérdéseden vagyok meglepődve...

Én is regisztrált vagyok egy ilyenen és megfelelek az általad említett kritériumoknak... Mert most hol ismerkedjünk? Kocsmában, vagy valamilyen diszkóban a sok alkesz és drogos között?? Akkor inkább a net... :)

2010. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ne légy meglepődve, csak nekem ez annyira meg sem fordult a fejemben, hogy most egy cikk hatására láttam csak, hogy jéé, ilyen is van :)
2010. júl. 27. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Társat.
2010. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos a világ már csak ilyen. Sok ember él és gondolkodik máshogy, mint te. Ezt el kell fogadnod. Nem csak egyetlen helyes út létezik. Ők egy másikat választottak.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: nyilván azért, mert illik a személyiségükhöz az ilyen irányú párkeresés. Ami, kedves ostoba csorda, nem defektet jelent. Az internet nem perverz sorozatgyilkosokkal van tele... Nos, elég sok ember gondolja úgy, hogy az írásbeli kommunikáció kezdésnek megkönnyítheti a dolgát. Ugyanis hiába "nem néz ki gázul", ha netán belső értékek, mint értelem, kreativitás, stb. alapján kezd válogatni, akkor a személyes ismerkedés nem megfelelő e célra, mivel a külsőt látja először. Na meg ad egy kis biztonságot a net, egy kis X gombbal bárkitől meg lehet szabadulni. De persze nyilván vannak fent olyanok is, akik nem gondolják komolyan, meg hazudoznak. De hol nem?...

2010. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ennek naaaagyon sok oka van, hogy valaki miért regel társkeresőre 35 év alatt:

-van, aki csak unatkozik, gondolja, jót szórakozhat, de egyebet nem csinál, csak nézelődik és hasonlók. (az ilyenek ált. képeket sem tesznek fel)

-van, aki ellenőrzi a párját és azért regisztrál (szerintem ez röhejes, de én már ilyet is hallottam :D:D vagy álkép-es vagy képnélküli)

-van, aki csak kíváncsiságból. és/vagy, hogy felmérje, milyenek az "esélyei" a húspiacon


-és akármilyen meglepő, van, aki társat keres. és hogy miért épp társkeresőn? hát , ennek is több oka lehet:

~lehet, hogy nem jár el szórakozni, mert nincs kivel, vagy nincs ideje, vagy nincs hova, tehát a "valós" élet adta lehetőségeket nem tudja/nem akarja kiaknázni

~lehet, hogy eljár ilyen helyekre, de megunta a részeg bunkók áradatát, inkább választja a netes bunkókat :) (közben reménykedik, hogy vannak még normális palik - merthogy egyébként vannak.)

~lehet, hogy félénk, nehezen teremt kapcsolatokat, stbstb, neten meg jól megy neki a ilyesmi..

~lehet, hogy csak szexkapcsolatra hajt és neten egyszerűbb találni ehhez partnert.


hirtelen ennyi jutott eszembe, 20L

2010. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tesóm huszonöt évesen talált rá így a szerelmére, nem lett örök, de együtt voltak három és fél évig, együtt is éltek, nem bánta meg.


Azért próbálta ki, mert előtte véget ért egy hosszú kapcsolata, ekkor már ugye dolgozott, új munkahelyen, és keményen igyekezett, nem tudott sűrűn buliba járni, meg bele is fáradt addigra az intenzív bulizásba. A baráti köre már elég stabil volt, nem csapódtak hozzájuk új emberek, nem ismert meg új lányokat. Hát regisztrált egy társkeresőre, két lánnyal randizott, az egyikből végül nem lett semmi, a másikkal viszont, mint mondtam, összejöttek.


Hiába lakik városban, ha az utcán nem ismerkedik -- azért huszonöt évesen komoly kapcsolatot szerintem nem az utcán keres az ember --, viszont reggeltől estig dolgozik, hétvégén meg pihen, esetleg egy-két barátjával találkozik, így nagy szerencse kell ahhoz, hogy mégis találjon valakit. Szóval ő ezért próbálta ki a társkeresőt, és sokan lehetnek hasonló helyzetben.

2010. júl. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!