Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a szöveghez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a szöveghez? Tényleg ennyire buták a mai tizenéves lányok?

Figyelt kérdés

" Én lapostalpú , ő magassarkú ,

Én csöfarmer , ő cicanaci ,

Én szájfény , ő rúzs ,

Én 10 bejövő , ő 100 bejövő ,

Én házi koszt , ő KFC ,

Én focii , ő bowling ,

Én mozi , ő színház ,

Én házibuli , ő menő klubbok ,

Én eredeti hajszín , ő 6 - szor

festett ,

Én 2 pasi , ő 10 pasi ,

Én szempillaspirál , ő

műszempilla ,

Én átlagos lány.. ő k.urva .;))"


Ezt egyik ismerősöm írta ki a facebookra és bekedvelték vagy 20-an.


2011. okt. 3. 19:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mi a franc bajotok van a "bekedvelték"-kel? Komolyan, nem hiszem el, hogy ez a legfőbb problémátok. Mégis hogy mondjam másképp, hogy 20-an rákattintottak az idióta kislányok közül, hogy tetszik nekik ez a kiírás? Bekattintották? Mivel ezt virtuálisan olvastam, nem pedig a buszon hallottam, ahogy sokaknak tetszik, ezért nem tudom másképp mondani. És igen, nekem fáj, hogy ennyire barmok.
2011. okt. 4. 18:39
 22/25 A kérdező kommentje:

Ezt egyik ismerősöm írta ki a FACEBOOKRA és bekedvelték vagy 20-an.


Idióták.

2011. okt. 4. 18:41
 23/25 mus musculus ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:36

Hű, ha most tudnád, mennyivel megnövelted az önbizalmam... mióta az eszemet tudom, az ellenkezőjét hangoztatja a környezetem.

Köszi!:D

2011. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

Ír azt, hogy belájkol, és ezek után még jobban ízekre szednek;)

Egyébként miközben olvastam ezt a sokatmondó szöveget, a fejem majd' belevertem a monitorba, akkor gyökérség. Mitől lenne k.rvásabb a bowling mint a foci? Vagy a színház?

Én nem tartom magam ribinek, de szeretem a magassarkút, és rúzst is használok, szeretek színházba járok és néhanapján betérek gyorsbüfébe; festem a hajam, és volt már rajtam műszempilla is. Ajjj... ezek a h.lye kis p.csák mindent ki tudnak találni, hogy megnyugtassák a lelküket.

2012. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
15-ös hasonlítok rád, de csak kicsit én még visszafogottabb vagyok.
2015. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!