Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a nők gyerekes arcú fiúkkal járni? Miért csak a műmájer keménycsávók kellenek nekik, akiben semmi érzés nincs?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos így vannak programozva.
2011. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
te a múltkori vagy, vagy egy másik? :O
2011. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pfff eddig az ilyen kérdéseknek adtam igazat, de már kezdem unni. Ez az állandó rinyálás már tényleg gáz. Nekem sincs durva arcom. 23 vagyok, de 20-nál többnek nem nézek ki, mégis volt már egy pár barátnőm. Sőt még gazdag se vagyok, és még bunkó se. Akkor?
2011. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 napietus ***** válasza:
szerencsére nem mindenkinek ugyanaz tetszik. amúgy az arcvonások nincsenek egyenes összefüggésben a személyiséggel. egy kisfiús arcú srác is lehet emeletes szemétláda, és egy markánsabb, férfiasabb arcú is normális. talán annyi van benne, hogy a férfiasabb vonások magasabb tesztoszteron szintre utalnak, ez pedig vonzó.
2011. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert férfi kell, nem kölyök. Látszik, hogy ott van még a tojáshéj a seggeden, miszerint minden férfias férfi hülye macsó. Vannak átmenetek is a Justin Bieber fejű kis porbafingók meg a macsót játszó, keménykedő hülyegyerek között. Igazi férfiból kevés van, az igaz.
2011. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem mondjuk pont az ilyen kisfiús arcú, aranyos srácok jönnek be(: de amúgy az tényleg igaz, hogy az ilyenek is tudnak bunkó, és érzéstelen f*szok lenni :D ahogy a műmájer keménycsávok, csak h a szavaiddal éljek, azok is tudnak aranyos,és érzékenylelkűek lenni(:
2011. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mert rossz helyen csajozol
2011. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mert biztonságban érzik magukat mellette, a természetben is ha 2 hím van és 1 nőstény, a 2 hím megküzd egymással és az erősebbé lesz a nőstény
2011. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nagy vonalakban azért, mert a gyerekes arcú fiúk inkább anyáskodást váltanak ki, nem szexuális vonzódást.
2011. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha bennük érzés nincs, akkor benned meg sok ész nem szorulhatott. Mi alapján vonsz le ilyen következtetéseket? Azért, mert a nőknek inkább ők kellenek, nem biztos, hogy rosszabbak nálad.Sőt...
2011. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!