Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondanátok, hogy milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, hogy milyen a jó csók? Tudom lerágott csont a téma, mégsem lehet sehol konkrétan a technikai részéről olvasni, csak hogy milyen a rossz. De milyen a jó?

Figyelt kérdés

Nem jó: a körbe-körbe forgatás, az ide-oda mozdulat, ha túl nyálas, ha ledugja a nyelvét a torkodon. De akkor mit lehet még csinálni ezeken kívül a nyelvünkkel, mert túl sok variáció nincs a mozgatásra.

vagy mégis?

:) köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 16. 01:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés!

A nyelvetek teljesen ellazult állapotban van (amikor a másik szájában van) vagy "keményebb"? :)

Köszi...

2011. jún. 16. 02:04
 2/12 anonim ***** válasza:
egyszer smároltam,az is szar volt,tudom nem erre vagy kíváncsi,de én is írtam ki egy kérdést és az utolsó válaszolóm adott egy linket,amit tuti kipróbálok xD mingyárt neked is linkelem,amúgy a körbe-körbe forgatás az jó
2011. jún. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok: [link]
2011. jún. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi, ez tényleg jó leírás:)) végre egy!
2011. jún. 16. 02:34
 5/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel, a link jó.
2011. jún. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, a link tényleg jó, de azt se felejtsd hogy közben öleld át a lányt a derekánál. azt mindenki szereti
2011. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok;)
2011. jún. 16. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
A link jó, de engem például kiábrándít, ha nyitott szemmel néz rám közben a srác. :D Zavar...
2011. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A link az tényleg tuti jó:)Nem tudom igazából leírni mien a jó csók én eddig három pasival csókolóztam, na abból egy tudott jól csókolni
2011. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Én már régóta túlestem az első csókon... nem is tudom, idestova vagy 8 éve... szóval nekem van tapasztalatom,úgyhogy megpróbálom megosztani :)


1. Egyrészt a személytől is függ, akivel csókolózol. Ha szerelmes vagy belé, nagyjából mind1, hogy nyálas vagy az egész nyelvét ledugja a torkodon, mert akkor abban a pillanatban az fog tetszeni.


2. Mindenkinek más a JÓ csók. Valaki szereti szívogatni a másik ajkát, beleharapdálni. A nyelvével szeret sokat játszadozni, vagy ellenkezőleg csak a körbe-körbe megy neki... Mindenkinek más! Bár amondó vagyok korral is változik a dolog.


3. Ezt tanulni kell, valaki ráérez egyből, valaki nem. Én a második kategóriába tartoztam anno. De a legfontosabb, hogy ne görcsölj. Ha közben azon gondolkozol, hogy jól csókolsz e vagy sem, úgy is rossz lesz. Ne gondolkozz azon, h na most köröznöm kéne a nyelvemmel, vagy picit szívni?! Úgy is jön majd magától. gyakorolni kell!


4. És íme az én ideálom: Én már vagy úgy 15-20 pasival csókolózhattam eddigi életemben. Ebből 5-tel volt rendszeres a dolog. Az egyik fiú velem egyidő volt,hát...neki a körbe-körbe ment csak.( de ő azt hitte ez a jó!-de én nem szerettem).Aztán a második ő nálam egy két évvel idősebb volt, na vele szerettem csókolózni.Aztán volt egy békaszájúm, vele nem volt túl jó...kb az államig nyálas voltam... Aztán akivel 3 évig voltam együtt ő sosem nyitotta ki a száját rendesen,a nyelveink épp hogy csak össze-össze értek. ( ő belé nagyon szerelmes voltam és egy ideig imádtam vele csókolózni) és most jelenleg egy nálam jóval idősebb barátom van. Imádom ahogy csókol. Egyszerre vad és szenvedélyes. Többynire beletúr a hajamba és picit hátrahúzza a fejem és úgy csókol. Az ajkaink szinte összeillenek. Nem kell gondolkoznom, hogy körözzek vagy ne... vele csak úgy jön. Egyszer köröket rajzolunk le, utána beleharap az ajkamba, utána lágy szájra puszikat adunk csak egymásnak...Egyszerűen tökéletes vele! ( és jelenleg még szerelmes se vagyok..de ennyire tökéletes vele csókolózni)


Remélem segítettem Neked egy kicsikét!


22/L

2011. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!