Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondjam el a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el a lánynak?

Figyelt kérdés
Szóval szombaton megismertem egy lányt és azóta összejöttünk. Ma reggel találkoztunk. Nem tudja még, de gyerekkoromban volt egy égési balesetem aminek következtében a testem 30%-a megégett, de nem látta még mert hosszú ruhában voltam és nem látszott. :( Már mondtam neki hogy elszeretnék mondani valamit, de nem tudom, lehet túl korai? 16/F ő 15/L
2011. okt. 4. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Minél előbb mondd el neki, és ha szeret így is elfogad.


Sok sikert!


20F

2011. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 4. 15:52
 3/14 anonim ***** válasza:

Báh, szegény! :( Az égés borzasztó!

Szerintem mondd el neki minél előbb.

20L

2011. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondd el neki!


De figyelmeztetlek, hogy ha nem szeret igazán téged, akkor ott fog hagyni, főleg az ilyen korú buta tinik nagyon nem tisztelik a fiúkat sem meg másokat sem a csinos b@sznivaló testükön kívül senkit sem tisztelnek.

2011. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem még ne Még alig ismered 3 napja adj egy kis időt. igen értem h fontos h elejn tisztázd h nem szeretnél fleslegesen futni csalódni, de mág kicsit 1-2 hetet érdemes lenne várni.
2011. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam régen két éve hívott hogy menjek vele táncolni, pedig nem is ismertem. Aztán két évig nem beszéltünk de most szombaton találkoztunk és összejöttünk :)
2011. okt. 4. 15:57
 7/14 A kérdező kommentje:
de ha azt mondtam neki hogy holnap elmondom, de lehet hogy még inkább nem :( de akkor mit mondjak, miért mondtam neki hogy "szeretnék valamit majd mondani"
2011. okt. 4. 16:02
 8/14 anonim válasza:
Ha előbb összeismerkedtek,akkor nem az fogja érdekelni,hogy nézel ki,mert utána szépnek fiuk esetében szexinek/sármosnak fog látni. Velem is így volt,a senkinek se tetszett a fiú,eleinte nekem se. Aztán ahogy jobban megismertem jópasinak tartottam. És egyébként se az érdekelné,meg hát gondolom a lánynak is vannak "hibás testrészei".
2011. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minél előbb, mert ha még az elején hagy ott, talán kevésbé fog fájni.
2011. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nehéz így dönteni :( Van aki azt mondja hogy minél előbb, van aki azt, hogy később. De tudom erre nem létezik pontos válasz :(
2011. okt. 4. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!