Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan lehetne ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan lehetne ismerkedni értelmes, normális 17-23éves kor között lévő lányokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem járok bulizni, nekem az nem kikapcsolódás és egyáltalán nem vonz. Ezáltal nagyon nem egyszerű ismerkednem. Nem vagyok otthonülő egyébként.

Semmi problémám nincs magammal. Nem vagyok se ronda, se kövér, se igénytelen stb. Értelmes embernek tartom magam. És vágyom már egy normális barátnőre, csak nem tudom merre keressem. Köszönöm a válaszokat! 22F


2011. okt. 4. 20:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
hobbi sportra gondoltam ahol mondjuk a haverok össze jönnek ,nem olimpiára:D
2011. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Rucika!


Írj privátot, aztán meglátjuk:)

2011. okt. 7. 17:49
 33/47 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Normális lány? Olyan nincsen. Csak legyél gazdag és akkor normális lesz a lány, mert tőled fog függeni.
2011. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

ma 17:27!


Én nem osztom azokat a buta nézeteket, hogy minden lány csak a pénzre megy, meg csak a bunkókra buknak stb. Ez egy nagy hülyeség. Igenis vannak normális lányok, csak az a kérdés, hogy hol tudnék velük ismerkedni:)

2011. nov. 7. 17:51
 36/47 anonim ***** válasza:

nahh nemtudom már hanyadik válaszoló irta h 17évesen nem komolyak mert halál komolyan mondom 1x voltam szórakozó helyen kb 15évesen és elegemis lett belőle 1áletre, a bulizás nálam kimerül abban hogy szűk baráti körrel elmegyünk bográcsozni és iszogatunk kicsit (persze mértékkel) és utolsóónak üzenném hogy a pénz nem minden esetben a legfontosabb, persze jó ha nem csóró az illető de ha magát eltudja látni az éppen elég, én biztos nemhagynám h rám költsön akivel együttvagyok (najó pl 1fagyi belefér de nemvárnám el h ő vásároljon be nekem meg éjjelnappal kocsival furikázzanak stb)

17/L

2011. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

ma 17:54!


Szimpatikus hozzáállás:) Egyébként nem minden 17éves tiniribanc, úgyhogy ezt én is határozottan cáfolom.

2011. nov. 7. 18:11
 38/47 anonim ***** válasza:
köszönöm az egyetértést :D és egyébként ezzel kapcsolatban még annyit hogy ugyanugy az idősebb korosztályban is vannak hogy szépen mondjam olyanok akik kicsapongó életet élnek, és megdöbbenve vettem észre hogy saját ismerettségi körömben is egyre gyakoribb a 12-14éves lányok körében is a k.rválkodás már bocsánat.. a lényeg hogy semmit nemszabad kor alapján eldönteni :)
2011. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
A korral kapcsolatban igazad van. Egyébként folyamatosan korcsul ez a világ, úgyhogy én már semmin nem csodálkozok. Például nálunk általánosba még nem ment a "mindenki dugjon mindenkivel" játék...
2011. nov. 7. 19:22
 40/47 anonim ***** válasza:

megint énvagyok xd

hát azért már 1ideje erre is rendesen megy.. és akkor még az a nyomorék, kretén stb aki nem követi ezt az uj "életformát"

2011. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!