Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasinak bejovok ( gondolom),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasinak bejovok ( gondolom), de valami mégis elbizonytalanit?

Figyelt kérdés

tehat a torténet: van egy pasi, vagyok en, egy ideje csetelunk ( személyesen csak novemberben tudunk talalkozni) . Most mar ott tartunk, hogy sokszor " kostolgatjuk egymast", pl: tegnap irta, lassan ideje aludni menni, de szeretne még velem beszélni.Erre viccesen megjegyeztem, hogy akkor tegye a laptopot az agyara. Erre annyit irt, az nem jo otlet, mert nem biztos, hogy csak a beszélgetésen jarna az esze. Majd ezzel folytatja: szeretné megsimogatni az arcom,majd hirtelen kapom ezt: " most megyek, nem kellene folytatnom, mert nem akarok kozonséges lenni, almos vagyok , szia ". Nekem is fontos ez a srac,nem egy testi kalandot keresek, amit furcsallottam, az az, hogy amikor mar érzed, hogy ' forrosodik a - igaz, még csak virtualis- levego, hirtelen abbahagyja. Vagy peldaul megjegyezte ezen beszélgetés alkalmaval: kezdesz az életem valos részévé valni,erre reagaltam azt, hogy te is nekem, és ez egyszerre furcsa és felkavaro. Ezekre a sorokra hirtelen annyit ir, érezhetoen zavarban lévén: "felejtsd el amit mondtam, hiszen még nem adodott lehetoségunk a valos talalkozasra, bocsanat a hulye gondolatokért, meg hat mi csak virtualis levelezopartnerek vagyunk."

Ma, egy emailben leirja, hogy nem aludt az éjszaka, mert ram gondolt, jo lett volna , ha elozo nap folytatjuk a megkezdett beszélgetésunket, de ugy gondolja, helyes dontés volt , hogy befejezte, majd kellemes napot kivan azzal:finoman csokollak, és tudd, egész éjjel a hajad cirogattam gondolatban .

Hetek ota levelezunk, az elejétol fogva azért is tisztelem, mert nem jott a mindenféle hulye csajozos szoveggel , de.. valoszinu bejovok neki, ugyanakkor egy eros ellenallast is érzek nala, ha egy picit is komolyabb vizek felé evezunk a beszélgetésben, rogton leblokkol, visszakozik, majd par mondat utan ujrakezdi, majd ujra leblokkol. Mintha nem tudna mit akar.. Szerintetek mi lehet emogott? Csupan ilyen személyiség? Azért tettem fel a kérdést, mert bevallom, mar azon is gondolkodtam, hogy lehet, megbeszélunk egy személyes talit, és nem jon el.


2011. okt. 4. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
komolyan azt akarod h ezt elolvassam?
2011. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy lehet,hogy van barátnője,vagy lehet,hogy nem akar veled komolyabbat.
2011. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez 1 kötelező olvasmány:D rövidebben!!!!!
2011. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Máskor írj rövidebbet, Én se olvasom ezt el.
2011. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kicker ***** válasza:
Jó dolog az hogy beszélgettek és mivel tart már egy darabig gondolom nem is unjátok egymást. A komolyabb téma ami már kettőtöket érintene és nem általánosításba van felhozva,nos kelthet némi zavart ennek számtalan oka lehet Ez a negatívuma az online ismerkedésben,sok esetben addig van meg a magbiztosság amíg csak így hogy kavartok, utána más dimenziókba kel lépni ahol megint máshogy működnek a dolgok,és aki megszokja vagy beleszületett ebbe az online közegbe az nehezebben vedli le.A tény hogy előrelépni személyesen lehet és magát a kérdéseket is feltenni,ebben az esetben teljesen logikus lépésnek vélem a találkozót hogy döntésünket ne vezesse tévútra.Ha ezt Ő nem tolerálja akkor sosem lesz belőle semmi.
2011. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb találkoznotok kell személyesen. Akkor dől el minden. Addig minden képzelgés a másikról csak találgatás, és minden találgatás egy-egy tévút lehet. Jobb holnap kiábrándulni, mint mondjuk hónapok múlva rádöbbenni arra, hogy igazából az ember saját magát csapta be akkor, amikor többet képzelt valakiről, mint ami az illető valójában. Az én házasságom egy netes ismeretségként indult (több mint 10.000 km távolságból), de szerelem igazából csak akkor lett belőle, amikor személyesen is találkozni tudtunk hosszabb időre. Addig legfeljebb csak a szerelem távoli lehetősége volt. Harmadik éve vagyunk együtt, és nagyon boldogok vagyunk. Ehhez óriási szerencse kell. Mármint hogy az interneten két ember ugyanazt a képet táplálja a másikban saját magáról, mint ami valójában. Mert a neten igazi kontroll hiányában az információ akkor is torzul, ha a másik szándéka nem erre irányul. A fehér fehérebb, a fekete feketébb. Lehet, hogy a barátod csak tisztában van ezzel, és csak a kölcsönös csalódás lehetősége miatt aggódik, mert ez is benne van a pakliban. Sőt, ez a felelős gondolkodás, mert ha az ember erről az eshetőségről nem vesz tudomást: az önáltatás. Viszont ha mindketten tisztában vagytok azzal, hogy az internetes kapcsolattartás nem cél, csak eszköz a kényszerűségben a mielőbbi személyes találkozásig: akkor olyan nagyon nagy baj nem lehet. A november pedig már itt kopog az ablakon.
2011. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!