Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélyes, vagy csak én gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes, vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 1-2 napja levelezünk és a ma ahogy beszéltünk előjött egy intimebb téma. Aztán ez miatt megkérdezte, hogy mi lenne ha taliznánk. Én mondtam neki, hogy nagyon jó ötlet lenne és megkérdeztem, hogy neki mikor jó. Azt mondta, hogy a jövőhét lenne neki a legjobb és majd válasszak egy napot. Én mondtam, hogy akkor legyen mondjuk vagy a kedd vagy a szerda. Azt mondta rá, hogy lehet, hogy kedden rokonokhoz fognak menni, de miattam azt is megoldaná, hogy inkább velem találkozzon.

Aztán amikor elköszönt, mondta, hogyha van kedvem akkor holnap is írjak rá amikor gépnél vagyok, majd odaírta, hogy jóéjt, írt egy szivecskét és a végére, hogy puszi.


Szerintetek bejövök neki, vagy csak én akarom ezeket erre a dologra "ráerőltetni"?


2011. júl. 22. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem tuti bejössz neki..
2011. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos bejössz neki. A következő kérdés aminek foglalkoztatnia kéne : Csak kihasznál ?

Mert 1-2 nap nem sok, nekem ez gyors lenne és azt gondolnám hogy csak 1éjszakára akar

2011. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha találkozni szeretne veled, akkor egyértelmű.
2011. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!