Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom? A magyarázatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom? A magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

nem volt még barátom, nem smároltam még , de egyre jobban hiányzik ez a bizonyos törődés. de átgondolva, a mai tini fiúk nem igazán vágynak komoly kapcsolatra, vagy csak megakarják várni hogy megdughassák a csajukat nem?

én 18 éves koromig nem igazán tervezem hogy elveszítsem, szerintem a szex az egy "felnőtt" dolog, amíg "gyerek" vagyok nem hiszem hogy lelkileg ez jó lenne vagy értitek, de még barát lehetőség is alig van vagyis lenne de olyan nincs ami kölcsönös vonzódáson alapulna. de a tanulásra kéne sokkal jobban összpontosítanom, mint hogy arról ábrándozzak hogy milyen lesz majd az 1. csókom, vagy mikor lesz barátom

szerintetek ?

15/L


2011. szept. 6. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

nem értem, hogy a tanulás hogy zár ki egy párkapcsolatot

gyerekes meglátás szerintem

2011. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mertmiertne?? ***** válasza:
93%
Szerintem azon ritka 15éves lánykák közé tartozol akit az anyja vagy a szánalmas társadalmunk nem nevelt félre. Ritka példányok egyike. Az ilyeneket kerestetném az állatvédőkkel.
2011. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy vannak még, akik így gondolják. Mondjuk szerintem a smárolás nem lenne már korai a te korodban, de a szexszel valóban várnia kéne még mindenkinek.

A lényeg, hogy ne állj be a sorba. Követendő példa vagy!:D

2011. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

vagyis csak azért gondolom így mert aki nekem tetszene annak mind szinte "p*csás" sminkes, tökéletes alakú csaja van én meg nem nézek ki olyan jól, vagyis sztem nem vagyok csúnya, csak nem olyan aki könnyen hagyja magát nem meghódítani hanem pl nem ölelgetek akárkit vagy puszilom meg

és a mai fiúk többsége ezekre a csajokra hajt . meg most senki sem tetszik, de viszont hiányzik az h barátom legyen és engem élőben nem nagyon szólítanak le vmivel ismerkedés céljából.. szóval tudom hogy olyan nekem nagyon sokára lesz h kívül-belül jó

2011. szept. 6. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:

szia

én is ugyanolyan helyzetben vagyok mint te, ugyanúgy gondolom ezek a dolgokat és én is 15/L vagyok :)

csak annyit tudok mondani hogy én még várok mert még van időm, de ha lenne egy kapcsolatom akkor az nem zárná hogy normálisan tanuljak, én is ábrándozom hidd el nem is keveset de ennek is elfog jönni az ideje


nem akarom nagyon elhúzni de ezt még leírom

tegnap tesi órán öltöztünk és pár lány (tudok azok akik bárkivel bárhol leállnak) azon beszélgettek hogy ki hány sráccal csókolózott a nyár alatt volt a 10-el volt aki még többel, őszintén megmondva inkább várok még minthogy ilyen legyek és 15 éves koromban már a fél város szájában turkáljak

majd eljön a mi időnk is :))

2011. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok

nem zárná ki

elrontottam bocsi :)

2011. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy már volt néhány párkapcsolata valakinek 15 évesen nem jelenti azt, hogy egy erkölcstelen k*rva.

Persze meg kell húzni egy határt.

De ha valaki úgy szűz 18 évesen, hogy nem jár társaságba, szobalakó, antiszociális, akkor az nagyon gáz, ellenben ha jár társaságba, vannak barátai, jól kijön többiekkel akkor nem gáz, ha 18 évesen szűz az illető.

2011. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de az most miért gáz ha 18 évesen szűz? -.-

am előző igazad van :D

2011. szept. 6. 20:37
 9/10 A kérdező kommentje:
attól vki már nem ember?
2011. szept. 6. 20:37
 10/10 anonim válasza:

1. én 14 éves vagyok és nemrég lett vége azelső kapcsolatomnak és ez engem nagyon rosszul érintett, leromlottak a jegyeim és minden nap sírtam...de mostanra túltettem magam rajta és elmondhatom h nem érte meg összejönni vele hogy utána ezt tegye. sztem egyáltalán nem ciki ha nincs pasid, inkább keress egy nagyon jó barátnőt


2. vanegy lány az osztályomban aki 13 évesen vesztette el a szüzességét...sztem ez nem teljesen normális dolog és inkább ne legyen pasid még jó ideig mont h olyan légy mint ő

2011. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!