Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy csávónak BMW-je van akkor a csajok alapból sztárnak könyvelik el?

Figyelt kérdés

De kizárólag ezt hallom vissza mindenkitől (csajoktól), ha viszont egy golf 4-ese van 3.2es motorral twinturbóbval 450 LE-felett le se sz@rjátok? xD

Na de viccen kívül,számít a verda? és ha igen, melyiket részesítitek előnyben?és miért pont a BMW-t emelitek ki ennyire?

(párkapcsolatban élő csajok pls kíméljenek, mert tudom,hogy Ti elfogultak vagytok,ha jelenlegi párotoknak van verdája és nem BMW :)) )


2009. ápr. 28. 19:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Abszolut nem közhelyes :)

Rendes csaj vagy, n1 felfogás!

2009. ápr. 28. 20:30
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten utálom ha egy pasi "menő" kocsival villog. Ilyenekkel nem foglalkozom, mindegyik nagymenőnek képzeli magát( legalább is eddig így tapasztaltam). A pláza cica féle csajok erre gerjednek, bírják ha viszik a seggüket mindenhová. De az olyan ember aki erre megy, ennyit is ér.
2009. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán stílusosnak tartják.

De egy normális lánynál nem a kocsi a mérvadó (:

2009. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Van barátom, de ha nem lenne, akkor sem érdekelne, hogy van-e "verdája". Ugyanis én az értelmes, intelligens férfiakat favorizálom, és aki azzal menőzik, hogy apuci milyen kocsit nyomott a s*gge alá, az már alapból kiesik a "kicsit is intelligens" kategóriából is. A többit meg sem üti...
2009. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

off: nem igazán a rendszámtól függ az autó kora :D Láttam 2008-as évjáratú autót is ami nem eu-s rendszámmal volt.


Egyébként sok lány van, aki csak felvág azzal hogy neki a BMW-s pasik jönnek be (mert a BMW is felvágós autó, nem úgy mint a merci, aminek szintén van olyan presztízse, de inkább komoly emberekre vall)

Szal az ilyen lányok hülyék, és nem is tudják mi fán terem a BMW, és hogy van pls Audiból is komoly. Kérdezz meg egy ilyen lányt hogy hallott-e a Spyker-ről, Koenigseggről, Ascariról.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden lánynak ismernie kéne az autókat, de akik a BMW-re buknak, azok miért arra?

Ezt a BMW-s dolgot én is sok lánytól hallottam. De olyat hogy Renault, Audi vagy Merci vagy akármi, még sose. Szerintem egyértelműen a nagyképűségre utal, ha egy lány a BMW-kre bukik anélkül hogy konyítana valamit is a kocsikhoz.

2009. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Régen nekem is tetszett egy férfi,akinek BMWje volt.Sőt most is tetszik bár már nem BMWje,hanem egy értékesebb más márkájú kocsija van.

De félreértés ne essék,amikor találkoztunk épp áldogált,egyik lábáról a másikra és a kocsija még a közelben sem volt!!!

Mindennek ellenére viszont ő is abba a kategóriába tartozik,akinek beleszédülnek a csajok az "ágyába",vagyis a kocsijába,mert annyira nem becsüli őket,mint egy ....!

Szóval nekem csak a helyes pofija jön be és ENNYI!

Az 1. barátomnak polskija volt.Néha ciki volt tolni,amikor lerobbant az út közepén,de legalább volt min röhögni.

Hidd el,a legtöbb nőnek nem számít mi van a feneked alatt!

2009. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttünk a párommal, egy koszlott, ezeréves Ladája volt. 24 voltam akkor, és ő volt az első olyan pasim, akinek volt autója:) ennyire számít szerintem.
2009. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen csajok is sajnos, de a többség nem ilyen. Amúgy megfordítva a kérdést az olyan fickók is szánalmasak, akik az apucitól kapott bmw-vel akarnak villogni a csajok előtt.
2009. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért az ilyen kocsik a divatok? Miért nem a Ferrari? (Mert a Ferrari a legjobb.)
2009. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
amugy az vw golf r32 twinturbo és 420 LE
2009. jún. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!