Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy csávónak BMW-je van akkor a csajok alapból sztárnak könyvelik el?

Figyelt kérdés

De kizárólag ezt hallom vissza mindenkitől (csajoktól), ha viszont egy golf 4-ese van 3.2es motorral twinturbóbval 450 LE-felett le se sz@rjátok? xD

Na de viccen kívül,számít a verda? és ha igen, melyiket részesítitek előnyben?és miért pont a BMW-t emelitek ki ennyire?

(párkapcsolatban élő csajok pls kíméljenek, mert tudom,hogy Ti elfogultak vagytok,ha jelenlegi párotoknak van verdája és nem BMW :)) )


2009. ápr. 28. 19:43
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Az én barátom BMW-s, de viszont 22éves BMW-je van. DE mi azért jöttünk össze, mert én is és ő is oda van a BMW-kért, és ez egy közös pont bennünk! Aki a BMW-s pasikra hajt, azoktól én is megkérdezném, tudja mi az hogy 6henger meg ilyenek???
2009. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még ilyenről, h vki a "BMW-s pasikra bukik" de nagyon szánalmas :DDDDDDDD Nem hittem, hogy ENNIYRE hülye emberek is vannak,de mégis :D
2009. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nem igazán a BMW nek van köze ehez. Hanem az olyan tipusu srácok ülnek 90% ban bmw ben ( kopasz tetovált izomagyu nagyarc) ami az olyan csajoknak bejön. Ha egy átlagos srác aki tényleg normalis visszafogott nem egy menőgyerek na annak hiába van BMW je kutyát se fogja èrdekelni. Ja ès igen, tapasztalat.
2019. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Sajnos sok olyan vesz BMW-t aki azzal akar felvágni pedig lehet egy Golf 4 ben is detto ilyen sikere lenne. Szerencsère van kevès rendes normalis BMW tulaj is de megvan a rossz sztereotipia sajnos. Pedig semmi köze magához a márkához
2019. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!