Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan primitív NÉMELYIK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan primitív NÉMELYIK (nem mindenki) fiú/férfi, hogy azt hiszi (. )?

Figyelt kérdés

hogy egy lánynaak számít, hogy a pasinak milyen órája van, vagy milyen kocsija...?

őszintén miért hiszik áltlaában a pasik hogy csak pénzzel lehet nőt szerezni? én úgy vagyok ezzel hogy nem úgy képzelem el ajövőmet, hogy eltart a pasim, hanem az állásomat, stb úgy programozom hogy akár egyedül élhessek egyedül neveljek gyereke(ke)t.

meg hogy szerelemből kell megélni nem pénzből. és irtózom attól hogy olyan legyek mint némelyik nőtársam, hogy "a pasim elvitt Tunéziába, meg a pasim vette", mert én teljesen elpirulnék meg ilyen szerény kislányba váltanék ha vennne nekem akármit is..

ha már pénzről beszélünk nálam az a fontos ha egy pasi NEM hiszi azt hogy lekenyerezhet, nem márkab*zi, nem nézi le a szegényeket, nem mondja a gazdagokra hogy " aaaa gazdaaag f***ssz hoogy roooh.aadnnaa meeeg".. és nem minden gondolata a pénz körül forog..

persze más tulajdonságok is fontosak.


2011. okt. 5. 17:25
 1/9 A kérdező kommentje:
meg ez a pasiknál olyan tévhit mint a farokméret, illetve mint a nőknél a mellméret például.
2011. okt. 5. 17:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szarok a pénzre és nincs csajom tehát feltételezem, hogy igaz, hogy számít. Csak egyszerűen leszarom, max remete leszek. :D
2011. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert valamire rá kell fogni a bénaságukat. Amikor nem volt melóm és otthon laktam, mindig volt "csajom", most meg hogy dolgozó ember lettem, vettem autót, nincsen.:D
2011. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a pénz mellett van ott szerelem is általába.
2011. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, az én barátaimnak mindig nagyon fontos a mellméretem.


19/L

2011. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: gondolom csak azért, mert nagy! ha kicsi lenne, nem hoznák szóba...ez normális
2011. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tök jó, hogy te így gondolod, de azok a lányok akik nem értenek veled egyet ők nem olvassák az oldalt. valamint leszarják mások véleményét mert: ha leköpik a kur*vát azt mondja esik az eső!

szóval rengeteg-rengeteg lány van akiknek az első az hogy legyen lé.

2011. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem: valamire rá kell fogni a bénaságukat. Az ismerős férfiak között, aki kedves, normális, nem ocsmány és elhanyagolt, annak van barátnője, függetlenül az anyagi helyzetétől. Ők nem is szokták szidni a nőket, még soha nem hallottam tőlük olyat hogy "minden nő k.rva".

Aki balfék és csóró, az a csóróságára fogja, pedig nem azzal van a baj.

2011. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerelemből nem lehet megélni. Még gyerek vagy gyerekes gondolkodással.


Totál egyértelmű, hogy leszűkítve a nőknek az anyagiak (nem gazdagság, de mégis az anyagiak) a fontosak, a férfiaknak pedig az intelligencia számít párválasztáskor. Én is az okos nőket szeretem. 27F

2011. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!