Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítanál meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítanál meg egy olyan lányt, aki tényleg álmaid csaja? -Főleg lányok válaszolhatnának, hogy mi az amivel ne álljak oda, vagy mi az ami előnyt jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval,tényleg akit elképzeltél évek óta,teljesen ideálod,és ő az egyetlen eddig aki teljesen olyan..


Azért kérdezem,mert így nem szoktam csajozni,az eddigi 2 barátnőm egyikét sem úgy ismertem meg,hogy ne lett volna egy közös ismerősünk..


18F



Az olyan kaliberű válaszok,hogy

"hello jani vagyok,szingli-Gyűsz topogni geco?"stb-ket most nem érdekelnek.Maximum jókat mosolygok rajta..


2011. okt. 5. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Közös hobbin keresztül pl? :)
2011. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nevét sem tudom,egy ismerőssel sem láttam még.


A városban jött velem szemben iskolatáskával a hátán,szóval valahol a város valamelyik sulijába járhat.


Így a közös hobbi kilőve,emellett megszólítani akarom..

2011. okt. 5. 19:51
 3/14 anonim ***** válasza:
szia, ismerős vagy valahonnan... nem te vagy álmaim nője?
2011. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

az oda mész és úgy csinálsz mintha ismernéd az nemrossz kezdés és elkezdessz vele beszélgetni arról, hogy honnan ismerheted

aztán szépen áttérsz más témára, suli stb... aztán jöhet az fb..msn..sms...randi és ha szépen haladsz és nem baxod el össze jöttök ;)

2011. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így nagyon nehéz. Szerintem felejtsd el, hacsak nem majd összefuttok valahol és rögtön kihasználod a lehetőséget, de így utcán valakit leszólítani nagyon gáz. Számíts arra, hogy elküld a...
2011. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy gáz.


Viszont végre van egy lány,aki nem is Kvázimodo eltitkolt nővére,és nem is a még rosszabb,nagy fullos hülye p.csa.


Egyszerű,és aranyos.


Elegem van a péntek esti diszkós csajokból,akiknek a 10/9 része nagy rib.nc.


Szóval röviden már nem nagyon van normális lány,így az ilyen lehetőségeket nem szabadna kihagyni,de gőzöm sincs hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot.

2011. okt. 5. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy buszon, vonaton vagy arra várva jó lenne a helyzet, de úgy hogy szembe mész vele és megszólítod hát... Nem lenne amúgy ezzel sem gond, de az emberek többsége nagyon elvan magának és mindent cikinek tart. De esetleg megkérdezheted nem e tudja hol van ez vagy az, vagy jó a táskája hol vette mert a húgodnak vennél ilyet lehet azért, mennyi az idő stb stb...
2011. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De ha többször láttad már, biztosan ő is meg fog ismerni, így simán oda is mehetsz és nem nyomulósan hanem tök normálisan meg mondod neki, hogy annyira gyönyörű és aranyos, hogy ezt nem hagyhattad szó nélkül Nekem ez tök szimpatikus lenne pl. :)
2011. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy elég naív dolog azt hinni hogy látásból megmondod, ő az álmaid csaja. Hisz ha jól értem még beszélni sem hallottad. Aranyos lány elég sok van.
2011. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 20:36


Kinézetre teljes mértékben.


Tudod kihez hasonló?Green Day-21 guns című videoklipben szereplő lányhoz..Mielőtt kijött a klip,már akkor ez a lánytípus volt az ideálom,és a klip utána nem gondoltam volna,hogy élőben is lesz egy ilyen:)

2011. okt. 5. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!