Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz érdekes szexi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz érdekes szexi és vonzó egy lány?

Figyelt kérdés

FIÚK!

mi kelti fel leginkább az érdeklődéseteket 16 év körüli lányoknál?(nem kinézetre vagyok kíváncsi,de az is jöhet)

Mik azok a tulajdonságok?Mit tegyenek azért,hogy szexivé,titokzatossá,és vonzóvá váljanak,de leginkáb:mi tesz annyira kíváncsivá egy fiút,hogy akár egész nap az járjon a fejében? :D kort írjatok :)


2011. okt. 6. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát én személy szerint szeretem a lányokban ha van humor érzékük,de lehet velük beszélni komoly dolgokról is ,titokzatost azt nem kell magyarázni szerintem :Daz a tetteidből következik:D(most én is titokzatos voltam 1 kicsitxD),és hát a külső azért az is fontos,egy alapfokú ápoltság bár gondolom az megvan,és ne játszd meg magad ,add önmagad :D
2011. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha egy lány kihívóan öltözködik. Ez sok mindent elárul róla, de leginkább azt tudom eldönteni hogy egy k*rva. Én inkább a visszahúzódóbb lányokat kedvelem. Szerintem nem kell miniszoknyát felvenni ahhoz, hogy egy lány jól nézzen ki. Elég egy normális farmer, és egy normális felső.
2011. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen könnyű...

16 évesen a srácokat az motiválja, hogy dugjanak meg.

Reklámozd a szexualitásodat. Akkor is ha szűz van. Lehet, hogy nem úgy leszel népszerű, ahogy te akarod, de az fix, hogy te jársz majd a fejükben. :D

Különben én szerintem ez a későbbiekben sem sokat változik, csak sokkal burkoltabb játékban folytatódik.

A pasi mindig meg akarja húzni a nőt, és a nő különféle módokon akadályokat épít. Az a nő csinálja jól, akinek az akadályait szívesen veszi a pasi, de mégse ér célt könnyen.

20L

2011. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mosoly
2021. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!