Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogy néz ki nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy néz ki nektek egy helyes fiú?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

második vagyok:


hát.. nem tudom, annak a srácnak akkor nagyon jónak kell lennie remélem érted mire gondolok :D

2011. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
Ez kamu. A lányok sosem mosolyognak senkire sem, hiába tetszik nekik. Hány és hány lánynak tetszettem(mondták)mégsem mosolygott vissza egyik sem. Aki ezt a mosolygósat írta, az az anyjának is a szemébe hazudni gátlástalanul. Egy az, hogy nem is adnak jeleket, hogy lépni lehet, mosolyogni meg csak akkor ha a pasi már bmw kulccsal jön oda hozzá. Bocsi ha nyers voltam, de ezt több ezer pasi is aláírhatja, hogy ez így van sajnos.
2011. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

éértem. és el tudjátok-e képzelni, hogy egy telljsen másba lesztek szerelmesek, mint amit megálmodtatok?



Na ez az ami jó kérdés, kérem szépen. Ők megálmodták és csakis olyan férfit akarnak tűzön vizen át. Aztán kb 35 évesen rájönnek, hogy ilyen nincs és hirtelen egyedül vannak, pár nélkül és már akkor bármilyen férfi megteszi csak legyen pénze. ez a büdös nagy helyzet.

2011. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ki van gyúrva, szanaszét van pumpálva napozinnal, agyonra van aszlva a szolárium alatt és 20 centis van neki, plusz Bruce Willis sármja van ja és 5 milliós autóval szaladgál a wcre is.
2011. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
ahogy be!?
2011. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem fontos,az arca,persze ne legyen kövér sem.Én pl szeretem a szőkehajú kékszemű pasikat,ők jönnek be,nehezen tudnám elképzelni mással.A párom is ilyen,és eddig akivel hosszú kapcsolatom volt,az mind ilyen volt.
2011. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem olyan rég válaszoltam egy majdnem ugyanilyen kérdésre,tehát bemásolom ide is.


Férfi ideálom:

Testalkat:Magas

Arc:Markáns,fekete sötét borosta,sötét haj,sötét szemöldök(Nem cigány)

Stílus: Ne legyen se nyálas,se divatb*zi.Legyen igazi férfi,és ne olyan aki mellett én állok ki.


Gyűlölöm a mai divatot követő "páwa" kisfiúkat...

2011. okt. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!