Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mégis mi lehet részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mégis mi lehet részéről?

Figyelt kérdés

Mostanság kezdtem ismerkedni egy sráccal, bár már régebb óta "ismerjük egymást" nem igazán beszélgettünk.

Nemrég szakított exével, elég egyértelmű, hogy ezen alkalomból keresett meg. Hamar kiderültek a szándékai: alkalmi kapcsolatot szeretne tőlem. Mivel szimpatikus a srác, külsőre is, belsőre is, elgondolkodtam a dolgon, de nekem nem megy a szex érzelmek nélkül. És már csak dacból sem megyek bele alkalmi szexbe. Közöltem is vele, hogy összejárhatunk "játszadozni", de szex nem lesz (orál szintúgy nem). Meglepetésemre belement.

Találkoztunk, órákon keresztül csak beszélgettünk, és csókokon meg öleléseken kívül nem történt több. Végig udvarias és figyelmes volt.

Azóta is keres (már rögtön azon az estén is írt, mikor találkoztunk...), beszélgetünk, előre beszámol a hetéről, visszautal a "randira", hangoztatja, hogy jól érezte magát velem.

Én meg persze furcsálom az egészet, mert számomra ez már inkább egy kapcsolat előszelének tűnik, mint egy puszta vonzódásnak hódoló kavarásnak. Közben még mindig azt állítja, hogy nem akar kapcsolatot, mert nem akar kötöttségeket. De ilyen hozzáállással pláne nem értem miért számol be a dolgairól, meg miért érdekli, hogy mi van velem.

Tudja, hogy azokat a fizikai dolgokat, amiket én még ideillőnek gondolok, úgyis meg fogja kapni, ha szán időt beszélgetésre/ismerkedésre, ha nem. És arra is rájött már, hogy elég makacs vagyok, és csak azért sem "nyúlok hozzá".


Milyen magyarázat lehet erre az "ő sem tudja még mit akar" kategórián kívül? Van aki szerint ez még tényleg a kavarás kategória?


(Mindketten huszonévesek vagyunk)


2011. okt. 6. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Heló! Szerintem ez a fiú most azért közeledik ennyire lelkiekben is, hogy meglegyen a dolog - de nem tuti! Szerintem nagyon jól csinálod, hogy nem ugrassz bele vele, csak így tovább, hiszen ha te többet szeretnél tőle, mint sima szex, akkor nyilvánvaló hogy nem adod neki magad. Remélem, kialakul köztetek a dolog:) Puszi.
2011. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, elég valószínű ez is, és többek közt ezért is fogom elküldeni a francba rövid időn belül ;) Ha játszadozunk játszadozzunk a megegyezés szerint, és ne taktikázzunk.

Mivel azt mondta, hogy nem akar komolyat, nem erőltetem, és nem is számítok rá. Persze, nem lenne rossz, de nem vagyok tizenéves naiv p*csa, hogy komolyan azt higgyem, hogy majd én megfogom =)

De érdekel mások véleménye a szituról.

2011. okt. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!