Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, mert szerintem egyáltalán nem az?!

Figyelt kérdés

Az osztályomban a lányok azt csinálják, hogy kisízvják a másik karját, nyakát vállát stb. ,tehát szószerint megharapják egymást, mint ahogy a vámpíros filmekben szokás. Ráadásul néhanyaknál még a nyoma is megmarad... Ja és mindennek tetejébe ezt nem a WC-be, öltözőben csinálják, hanem az osztályterembe fiúk előtt! Szerintem még a tanárok nem nagyon tudnak erről, mert akkor már nyilván szóvátennék. Nektek mi a véleményeteke erről?

13/L


2011. okt. 6. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem normális, afféle tinihülyeség. nálunk meg volt egy lányklikk, akik a seggünket fényképezték folyton meg néha rá-rácsaptak.

se ebben, se a nyakszívogatásban nincs semmi leszbikusosdi, mert én magam, leszbikusként csak néztem, mint a csík, hogy mi a f...

2011. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De gyökerek... Engem azzal riogattak kiskoromba, hogy ez bőrrákhoz vezethet nem tudom mennyire igaz... Elég bambák én oviba harapdáltam a fiúk karját... Mikor huzkodták a copfomat :D
2011. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem nagyon merem nekik szóvá tenni, mert abból úgy is csak botrány lenne... ugyanis ők egy nagy klikkben vannak, és nekik természetesen mindig, mindenben igazuk van és okosabbak mindenkinél. Amúgy meg a seggcsapogatást is ugyanúgy csinálják és olyan is van, hogy azon veszekszenek kinek van nagyobb melle. Amúgy meg a fiúk reakció számomra, olyan semmilyenek, mintha ez teljesen természetes lenne...
2011. okt. 8. 15:12
 14/14 anonim válasza:
Szerintem meg szívogassanak mást,ha ennyire rájuk jön a szívási hajlam xd
2013. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!