Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy 13 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 13 éves lány vagyok és még soha nem tetszett senki. Bár szerintem ez nem annyira baj de a barátnőim folyton arról beszélnek hogy: "szakítsak vele? " meg hogy "képzeld a volt pasim"

Figyelt kérdés
értitek ugye? ők már a volt pasikról beszélnek nekem meg még tetszeni se tetszett senki. lécci írjátok oda az korotokat és hogy fiú vagy vagy lány.
2010. febr. 13. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük,mert ők tinikur.vák,te meg egy normális kislány!
2010. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

13 évesen, egyáltalán nem baj.

Ilyenkor még nem kell a pasikkal foglalkozni, ráérsz még :)

Egyszer úgyis rádtalál a szerelem.

2010. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Normális, pár év és ez megváltozik majd benned. Ma nagy divat lett 13 évesen is eljátszani a nagypics@t, az ilyen korúak körében.


25f

2010. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát akkor lehet h későn érő típus vagy.Én is ilyen voltam míg 15évesen nem lett meg az első pasim.Nincs semmi baj, ne aggódj majd eljön az is.Osztálytársaim 19évesek és van amelyik annyira sík h megkérdezi h teherbe eshet-e egy csóktól...18/l
2010. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az elsőknek mondanám, hogy nem mindenki k*rva akinek pasija van 13 évesen.

Veled pedig semmi baj nincs valószinüleg nem az olyan fiuk tetszenek és tényleg későn érsz. Nekem is voltak ilyen barátnőim akiknek nem tetszett senki.

2010. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Az egyike vagy azon keveseknek, akik még normálisak a korosztályodban. Csak így tovább! 19F
2010. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond veled, még csak nem is vagy későn érő tipus. Egyszerűen olyan vagy, amilyennek egy 13 évesnek lennie kell. Foglalkozz a tanulással, a barátaiddal, és maradj ilyen!:)
2010. febr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nagyon egyetértek én 13 évesen a fiukkal fociztam, verekedtem, hóembert építettem nem a farkukkal játszottam . énis megkaptam magam a magamét az ismerőseimtől életem első csókját is így csikarták ki belőlem és hát nem volt egy felemelő élmény. akkor eldöntöttem, hogy szarok mindenkire és már majdnem 18 voltam mikor összejöttem valakivel és ...

szóval tudom hogy nehéz de próbálj nem törődni velük

21/l

2010. febr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem Veled van baj, hanem azokkal akik úgy gondolják, hogy ilyen fiatalon már túl kell lenni jó pár szexuális kapcsolaton. Rólad kéne példát venniük a többieknek! Te maradj olyan, amilyen most vagy, és legyél nagyon büszke magadra, mert Te csak tiszteletet érdemelsz!!!
2010. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) XD
2010. febr. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!