Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Azt mondják hogy nem vagyok csúnya de mégse kellek senkinek.

Figyelt kérdés

Igazából korombeli lány nem mondta nekem szemtől szembe hogy jól néznék ki (a fiatal lányok amúgy nem csak nekem hanem szerintem egy fiúnak se mondanak ilyet) de idősebb nők mondták már hogy helyes vagyok.


A lányoknál nincs sikerem, hiába tetszik akárki is, egyiknek se jövök be.

Múltkor láttam hogy nagyon néz engem egy lány, persze nekem is tetszett. Úgy adódott hogy tudtam vele beszélgetni de csak érdektelenséget láttam.


2011. okt. 7. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a nem vagyok csúnya és a jóképű srác között nagy az átfedés...
2011. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Miért gondolja mindenki azt, hogy a szerelem az élet lényege, és ha nincs párja, akkor lúzer???...
2012. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ✮ʝօк&# válasza:
Ez amúgy egyáltalán nem csak kinézettől függ, de gondolom tudod.. ha oda mersz menni, az már egy nagyon jó dolog, de lehet hogy általában unalmas vagy, és nem látnak benned semmit egy darab mozgó húson kívül. Próbálj érdekes lenni MINDENKI szemében, ne csak a lányokéban, és akkor felfigyelnek rád, még a barátnőknek is beajánlanak :D
2012. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!