Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Akik mar tartos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Akik mar tartos kapcsolatban eltek, es a nemi szerveteket borotvaljatok, hany naponta teszitek? Nem gaz az amikor mar ra 2 napra ugy szur, hogy csak na. Es kezdhetem elolrol az egeszet.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

ezt komolyan gondolja aki lepontoz?:DDD

nem hasznos ahogy foglalkozok magammal vagy mi van?

fogom a fejem ekkora hülyeségtől :D

2009. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen együtt vagyunk, mert mondjuk szünet van a suliban akkor olyan hetente.. vagyis minden hétvégén.

ha suli van, nem vagyunk együtt sokszor akkor van hogy 2-3 hetente... de a páromat nem zavarja, ha van ott szőr mondjuk 5-6 mm-es csak ne legyen bozontos..

2009. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

Ennyi ember borotvál heti egyszer??? Én bugyimat se venném le a párom előtt ha nem tökéletes a látvány. :O

Amúgy én epilálok, azt elég heti egyszer, elég ritkás is a szőr tőle egy idő után, de ha tudom, hogy együtt leszünk így is kiegészítem pár borotvahúzással. Nekem itt kezdődik az igényesség.

2009. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

így van ez tényleg az ápoltság alapja, és nem azért hogy a barátomnak tetsszen, hanem hogy én magamnak, és jobb sokkal érzés, ha sima.

megéri mindennap "fáradoznom " vele.

2009. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

egyszerűen csak nagyon ritkán vágd le ollóval, és meg is van oldva a gondod :)


sok fiú a szőrösre bukik, többek közt én is :$


23/F

2011. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne vágd le,csak két hetente, kis kabátkára való összejöhet belőle.
2013. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!