Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk veletek is előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk veletek is előfordul ilyen? Mit gondoltatok volna ebben a szituban?

Figyelt kérdés
Szemeztek a buszmegállóban egy lánnyal,végig őt nézitek,mikor elkapja a pillantásotokat akkor ő is néz titeket,majd elfordul,pár perc múlva visszanéz,elfordul aztán elkezd beszélgetni a barátnőjével,de közben néha néha rátok pillant. De utána már rátok se néz nagyon.. Majd felszálltok a buszra és összefuttok az egyik barátotokkal,annak elmesélitek a történetet,majd ránéztek a lányra,és csalódott arcot vágtok..
2011. okt. 7. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam volna, hogy végre vége a sulinak és mehetek haza.
2011. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Este negyed kilenckor?:D
2011. okt. 7. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Időt nem adtál meg tesó.
2011. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kiderülhetett valami a másik személyről.
2011. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Jah.


Sok csajjal szemezek naponta a buszmegállóban vagy az utcán szimplán jövünk egymással szembe és szemezünk, de a csaj hirtelen lenéz majd vissza rám, majd vissza le.


De nem tudom, hogy ez mit jelentett.


Lehet csak olyan rondának tartott, hogy kétszer is meg kellett néznie. xD

2011. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó: én ilyet akkor szoktam csinálni a pasikkal ha bejönnek :P
2011. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!