Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Bővebben alul

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Bővebben alul

Figyelt kérdés

Adott egy harmincas férfi és nő (én volnék a nő), szimpatikus nekem ez a pasi, viszont nem tudom hova tenni. Ha nagyobb társaságba vagyunk, és pont ő beszél, akkor a tekintetét elfordítja tőlem, mások felé beszél, viszont észreveszem néhányszor, h elvétve, úgy sunyin, titokban rám pillant, mikor oda nézek, akkor meg elkapja a tekintetét. Egyébként kedves velem, nem viselkedik ellenszenvesen, bár nem sokat beszéltünk még.

Bocs a kategóriáért, és a zavaros megfogalmazásért, de kissé fáradt vagyok már:-)


2011. okt. 7. 22:59
 1/6 A kérdező kommentje:
És a kérdés: Tetszem neki, csak zavarban van, vagy mit jelenthet ez szerintetek?
2011. okt. 7. 23:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tetszel neki. De miért nem kérdezed meg tőle?

2011. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát 30 évesen már ideje volna a férfinek lépnie...Ha bele akarsz ebbe menni,akkor szerintem elég sok türelem kell hozzá,mire odatalál hozzád...Ha többet találkoznál/lennél vele,akkor talán lenne esély...
2011. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azért, de egy 30-as pasinak nem áll túl jól a kamaszos zavarba jövés.
2011. okt. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szabad a ferfi, hogy nyiltan kimutassa erzeseit irantad? Tudja e, hogy Te elfogadnad kozeliteset?
2011. okt. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ő nem tud engem hova tenni. Néha olyan érzése lehet hogy közelednék felé, néha meg érezhetően "visszalépek".


De szerintetek, ez, hogy másfele beszél, de közbe figyel engem is, ez azt jelentené hogy zavarban van?

2011. okt. 8. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!