Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sűrgős! Van egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sűrgős! Van egy srác aki tetszik, és egy buliban találkoztunk először? Folytatás alul.

Figyelt kérdés

Aztán bejelöltem facebookon, és lájkolgatott, kommenteltnéha néha.. és egyszer csak, találkoztam vele egy másik bulin ,ahol felismert, elkezdett bókolni, odavitt az ismerőseihez, de ott meg kérlelték a barátai, hogy hülyéskedjen és neki ez volt a válasza: Ne nee ne égessetek lee!

És azért egy kicsit szégyenlős maradt egészen a végéig.. Mentünk utána csocsózni, ott is bókolt, én is dícsértem.Aztán elindultunk haza, csoportosan, vagyis nem is haza, hanem egy házibuliba, de én nem mentem velük, mert haza kellett mennem. A srác, egész úton kérlelt engem hogy jöjjek vele, és iszonyú kedves volt, és mellékesen hulla értelmes is ami nálam ritka hogy ilyet mondok.Nagyon boldog voltam utána, hogy ennyire jól sikerült ez az egész. Aztán rá két napra megláttam chaten, ráírtam, beszélgettünk, igazából olyan aranyos beszélgetés volt.. dee nem igazán kérdezgetett vissza.. szóval én kérdeztem pl. hogy mit spotol, meg ilyesmi.. de mondjuk eltelt 1 perc és azért elkezdtem kérdezni tovább.. :) Na amikor már kezdtem elbizonytalanodni, nem írtam neki. Aztán rá 2-3 percre elbúcsúzott hogy nagyon jó volt beszélgetni, és hogy további szép estét, és nagyon jó éjszakát kíván. Én erre olyasmit írtam hogy: neked is hasonlókat, és hogy remélem még találkozunk,mert nagyon jó társaságnak bizonyulsz :D És hogy jó volt látni.. Na de most a kérdés.. Ebből lehet vmi? :)


2011. aug. 9. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha vmit rosszul írtam vagy értelmetlen, akkor azért elnézést kérek.
2011. aug. 9. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát.. szerintem akármi lehet belőle :) Csak haladjatok is valamerre. Hívd el egy találkára és ott beszélgessetek :D hülyéskedjetek és majdcsak kialakul.. ha látod rajta h szégyelős akkor próbálj kezdeményezni kicsit te is ha ennyire bejön megér egy próbát nem? :)
2011. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszod. Igen lehet belőle valami sztem is. Nem hinném hogy becsapna és hülyítene.:) De én nem hívnám el randira.. úgy gondoolom ez a fiú dolga, és ehhez szeretném tartani magam.:)

De köszönöm!:)

2011. aug. 9. 22:38
 4/8 DiMalto ***** válasza:
ha ebböl nem akkor semmiböl!!!
2011. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:))) remélem:)
2011. aug. 9. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Hát sokáig én is így voltam ezzel hogy ez a fiú dolga de aztán nagyon bejött a srác és nem bírtam várni ezért kezdeményeztem én és végül nagyon jól jött ki mert bevallotta hogy velem akar lenni csak nem nagyon mert lépni de azóta is már 11 hónapja együtt vagyunk úgyhogy ha nagyon nem akar lépni lehet megpróbálhatnád de msn-en vagy facen is lehet így kicsit viccelődni egymással meg minden ott is alakulhat a dolog :) Sok sikert :)

2011. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a fiú dolga ez már kicsit... nem is tudom... idegesítő..... ha ennyire sűrgős hogy beszélj vele akkor hívd el te, lehet kicsit félénk, ki tudja? mert ha arra vársz hogy lépjen könnyen elmehet....
2011. aug. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem nem sűrgős, és egyáltalán nem idegesítem, ez kérlek szépen tegnap volt vagyis augusztus 9.-én.. És előszőr szerintem bevetem a női praktikákat, hogy előszőr hagy lépjen ő.. aztán meglátom mi lesz.:) De köszönnöm a válaszokat!! :)
2011. aug. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!