Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy kiölték, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy kiölték, vagy kiöltem magamból azt, hogy lányokkal barátkozzak?

Figyelt kérdés
szólni szólok hozzájuk, de barátkozni valahogy képtelen vagyok velük.
2011. okt. 8. 08:43
 1/2 A kérdező kommentje:
pedig jó lenne egy lány barát is, de valahogy mégsem tudok velük haverkodni
2011. okt. 8. 08:57
 2/2 anonim ***** válasza:
gondolom te is lány vagy... ugyanezt érzem én is, nekem van oka, amiért ilyen lettem, nem vagyok képes megbízni a nőkben.. akármilyen lánybarátságokat mutathat nekem bárki is a világon, mindegyik nő egy irigy dög legbelül.. ( talán az egypetéjű ikrek nem.) nekem a legjobb barátom, akire az életem is rábíznám,ő fiú. és ezek kívül is csak srácokkal szeretek haverkodni, lány"haverok" is vannak, de van annyi sütnivalóm, hogy mit osztok meg velük és mit nem.
2011. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!