Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek milyen ez az összeállítás buliba?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban megyek születésnapra és arra gondoltam, hogy felveszek egy fekete selyem blézert fekete toppal, bézs miniszoknyát és fekete magas sarkú, magas szárú csizmával.
2011. okt. 8. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy? >.<
2011. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogyis! 18/L
2011. okt. 8. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem lehet rajtad bohócjelmez vagy búvárruha is, ha jól mutatsz benne. Annyira nem érdekel milyen ruhában vannak az emberek, hogy ki sem tudom fejezni.
2011. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kItűnő ! Ha lány vagy tegyél fel képet ha megvan vagy küld el privibe, akkor konkrétabb kritikai észrevételeket tudok tenni, amik hasznosak !
2011. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért találod ki így előre :D Bár nekem tetszik biztos csini leszel benne :P Mondjuk a magas szárú csizma nekem nem a kedvencem. Főleg ha bőr :D
2011. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A miniszoknyát rövidítsd meg még 10cm-el és tökéletes lesz.
2011. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, úgyis leveszik rólad, ha szobára visz valamelyik rózsaszin pólós diszkóterminátor. Inkább lőjj be valami fazont odalent, ha imponálni akarsz.
2011. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem veszi le rólam SENKI! Eddig még soha nem engedtem egyetlen férfinek se, hogy első találkozás alkalmával akár fogdosson.
2011. okt. 8. 21:24
 9/10 Az ***** válasza:
Ilyen alapon pucéran is elmehetsz... Miért kell k*rvásan öltözködni?
2011. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy jól érezd magad abban a ruhában, ami rajtad van, a többi nem számít:)
2011. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!