Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy vonzódom a lányokhoz?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Már többször elgondolkodtam rajta,hogy esetleg érdekelnek-e 'úgy' a lányok de eddig nem találkoztam még olyan lánnyal, és a környezetemben sem volt olyan akire 'úgy' tudtam volna tekinteni. Egy-két híresség volt aki hát úgymond bejött. Ma viszont láttam egy lányt, aki annyira megfogott.. egy előadáson voltam, előttem állt és legszívesebben megöleltem és megcsókoltam volna. Nem tudom mit gondoljak, kicsit össze vagyok zavarodva... Eddig úgy gondoltam (noha már felötlött bennem egyszer-kétszer a gondolat,hogy vonzódom a lányokhoz) hogy csak a fiúk érdekelnek, azonban még sosem volt komoly kapcsolatom, nagyon válogatós vagyok és akik felkeltették az érdeklődésemet ,azokkal sem alakult ki semmi komoly. Egyszer úgy éreztem nagyon belezúgtam egy srácba de ő mással jött össze, amit annyira jól kezeltem,hogy magam is meglepődtem rajta. Nagyon hamar elfelejtettem.

Nem tudom már mit higyjek, ti mit gondoltok? Lehetséges,hogy biszexuális legyek? :S Kérlek titeket,csak komoly válaszokat küldjeket, mivel számomra elég fontos és kényes ez a téma, nem szeretném ha viccet űznétek belőle, előre is köszönöm. :)


2010. jún. 2. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2010. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
higgyek
2010. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem vagy biszex. lehet, hogy csak annyit gondolkoztál ezen, hogy beadtad magadnak :) Szerintem próbálj csak a fiúkra összpontosítani.
2010. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm és elnézést a higyjek tényleg higgyek...nem figyeltem..
2010. jún. 2. 18:46
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Olybá tűnik.Bár szerintem kár lenne még egy csajért ebben az országban.

19/L

2010. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy igazad van! De tényleg nagy hatással volt rám az a lány, annyira furcsa volt... és igazából intimebb viszonytól sem ódzkodnék ..:S kicsit összezavarodtam.
2010. jún. 2. 18:49
 7/19 A kérdező kommentje:
Kár lenne..? XD Így is többségben vannak a nők, nem mindenkire jut férfi. :)
2010. jún. 2. 18:50
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek, hogy lehet, hogy csak azért hiszed ezt, mert már annyit gondolkodtál ezen, hogy magad is kezdted elhinni.
2010. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem vagy biszexuális.De próbáld ki, csókolj meg egy lányt és ha jó érzés akkor lehet hogy bi vagy.
2010. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van! Szívesen csókolnék meg olyan lányt aki tetszik, hogy megtudjam mit érzek de utána elég ciki lenne a szitu...:S
2010. jún. 2. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!