Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nagy baj ha gyenge és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy baj ha gyenge és gyámoltalan félős vagyok?

Figyelt kérdés

20f

a korotokat és a nemeteket is légyszi.


2011. okt. 8. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

igen, baj. de egy nagy adag önbizalommal kigyógyulhatsz belőle. senki sem szereti a gyámoltalan pasikat...

16/L

2011. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát eléggé...nem azért mert a nagy erös férfiakat szeretjük hanem mert nőbe is ugyanolyan szar ha félös gyámoltalan és sose jo semmi. egy ideig küzd az ember demikor látja hogy nincs változás idegesitö lesz és ki lesz dobva az illetö.

szedd össze magad mert senki se fog küzdeni érted életed végéig..ha másképp nem megy menj el terapeutához.

2011. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mus musculus ***** válasza:
Minek a nem, ha eleve a csajoknak van címezve a kérdés?
2011. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mus musculus ***** válasza:

Amúgy ez a mértéktől függ, ha mindentől összef*ssa a bokáját, az eléggé gáz tud lenni, ahogy lányok esetében is.

Milyen téren gyenge?

2011. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

fizikailag 0 vagyok.


De ha elborul az agyam akkor igen igaz, akkor képes vagyok mindenre, de attól félek ha ezt a leendő barátnőm látni foglya akkor többé nem lesz képes megbízni bennem.

Ezért kerülöm a konfliktusokat és az erőszak minden fajtáját elítélem.

2011. okt. 8. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi, muszáj megkérdeznem, hogy nem "Dudi"-e a beceneved?
2011. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem.
2011. okt. 8. 21:39
 8/9 mus musculus ***** válasza:
Ha fizikailag, az nem baj. Legalábbis nekem.
2011. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát ha fizikailag vagy ilyen az nem baj. de ha önbizalomhiány az baj.

de az is baj ha te vagy a megtestesült nyugalom de ha balhé van nem tudod visszafogni magad. ez elég gáz lenne.

föleg ha nem tudsz megálljt parancsolni és ki is birnád nyirni az illetöt merö elborulásbol. én ilyen esetben félnék. volt ilyen ismerösöm. nem is találkoztam vele többet.

25/L

ja és a másodikat is én irtam csak nem irtam kort:)

2011. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!